Teraz jest 26 kwi 2024 21:26:29




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Gdzie i jak kupić, sprzedać lub zamienić 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2008 21:07:52
Posty: 57
Post 
właśnie kupiłem od tego użytkownika - i tu miła niespodzianka! pytałem o kwestie gwarancji i okazało się w przypadku gdyby zakupiony u niego czytnik się zepsuł sprzedawca zaoferował pomoc w naprawie gwarancyjnej w USA.

------------------ Dodano: Dzisiaj o 9:55:32 ------------------
mój zakup wyglądał następująco:
zakupiłem przez allegro od użytkownika CentrumHandlowe za 920 zł. transport PolAmerem trwał 13 dni. sprzedawca zaoferował pomoc w przypadku napraw gwarancyjnych ponadto w przypadku ewentualnych dodatkowych opłat celnych sprzedawca bierze je na siebie. (ogólnie bardzo dobry kontakt via email)

reasumujac - jestem bardzo zadowolony.

_________________
pozdrawiam
Klaudek


31 lip 2008 9:55:32
Zobacz profil YIM
Mod
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 16:39:15
Posty: 693
Post 
Dzisiaj byłem na zakupach w Sainsbury's i po raz pierwszy zobaczyłem na własne oczy, jak prezentuje się SONY PRS-505. Ładne cacko, przyznaję... Wyobrażałem go sobie, jako urządzenie troszkę większe, ale rozmiar właściwie wydał mi się optymalny. Nieważne. Otóż, w tej chwili w Anglii można taką sztukę kupić za 199 funtów. Mam nowy cel w zyciu, że tak powiem :)

_________________
Cytuj:
"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości."

Gregory Benford - "Zagrożenie Fundacji"


Cytuj:
"Out in the oceans of sand
I saw the future
Of a golden land
Below the plains
I've been meeting my fate
I stood the test
The universe
In the palm of my hand
Oh, am I blessed
Or cursed "


Savage Circus "Legend of Leto II"


30 sie 2008 18:57:36
Zobacz profil
Post 
Jeśli chcecie kupić Sony PRS-505 w Polsce, zapraszam na strone: http://www.ebookiaudiobooki.com.pl/Sony%20PRS-505.html lub na aukcje: http://www.allegro.pl/item432422463_sony_ebook_reader_prs_505_polska.html

Sam kupiłem i szczerze polecam :!:
Nie trzeba czekać tygodniami, kontakt jak i wysyłka bez zarzutów, wszystko szybko i perfekcyjnie + możliwość negocjacji ceny :wink:
Na życzenie dostałem nowy firmware, polską czcionkę i kilka ciekawych ebooków :!: :D
Z czytnika jestem bardzo zadowolony, dużo podróżuje, a do tego lubię czytać.


Ostatnio edytowano 08 wrz 2008 1:45:43 przez Konto usuniete, łącznie edytowano 1 raz



07 wrz 2008 23:26:44
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post 
Ja tylko tak przestrzegam przed ufaniem nowym użytkownikom, którzy popełniają orty w postach... I, co dziwniejsze, również na stronie są orty, więc... No, rozumiecie. Nikogo nie oskarżam, że udaje własnego klienta, ale... + 0 komentarzy na Allegro.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


08 wrz 2008 0:47:39
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 12 kwi 2008 18:05:09
Posty: 115
Post 
1. cena nie powala - 970 zl od kogos bez komentarzy gdzie za 100 zl taniej mozna kupic od zaufanych sprzedawcow (czytniki fizycznie sa w Polsce)
2. informacja w opisie jest niedokladna gdyz najnowszy FW wprowadza obsluge kart SDHC, mozna wiec wlozyc karte znacznie wieksza niz 2GB

_________________
Konrad


08 wrz 2008 4:43:31
Zobacz profil
Post 
Witam wszystkich :!:

Sprzedam Sony Reader PRS-505 za 899zł.
Wszystko na mojej stronie: http://www.ebookiaudiobooki.com.pl/Sony%20PRS-505.html

Zapraszam i Pozdrawiam :!:


08 wrz 2008 18:26:14
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post 
:roll: Bad move - znaczy najpierw rejestrowanie się jako "zadowolony kupiec", a potem rejestrowanie się jako sprzedawca. Obniżona cena również nie powala - polecam obejrzenie Allegro pod takim linkiem: http://www.allegro.pl/search.php?string ... =1&order=d

Nie oskarżając oczywiście o nic webmastera, pragnę ponownie podkreślić, że zazwyczaj dużo lepiej jest kupić coś od kogoś, kto ma już te 500 czy 1000 "pozytywów" na Allegro - bo zazwyczaj oznacza to sprawdzoną, solidną osobę, a przecież sprzęt to nie byle-co za 20 zł. No i warto również wybrać najtańszą ofertę - chociaż co kto woli...

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


08 wrz 2008 19:35:44
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 12 wrz 2008 10:39:22
Posty: 22
Post 
Witam serdecznie.
Mój PRS-505 pochodzi z Allegro, wysyłany był jednak z Polski.
Sprzedawca z dużą ilością pozytywów (zawsze to jednak ryzyko).
Czas od zamówienia do odebrania przesyłki - równo tydzień.
PRS działa bez zastrzeżeń, polskie czcionki, futerał w cenie zamówienia.
Pozdrawiam.


13 wrz 2008 10:34:39
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 22 maja 2008 0:16:06
Posty: 19
Post 
Coś zabawnego!!!

Jeśli ktoś chce się uśmiać, proszę zajrzeć na stronę:
http://skleptomka.bazarek.pl/opis/20697 ... cover.html

Z trudnością powstrzymuję się od komentarza.

Edit by Mori (bo nie chciało mi się posta pisać): w tej cenie na pewno jeszcze tę laskę dodają ;)


13 wrz 2008 14:16:07
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2007 12:02:51
Posty: 139
Lokalizacja: Chicago
Post 
Mori zainspirowałeś mnie do napisania do właściciela sklepu Tomka..., zapytałem go czy dodaje tą pannę gratis czy sobie jakieś jaja robi, jeżeli mi odpisze dam wam znać co tam wypoci. :)

_________________
Obrazek Obrazek


13 wrz 2008 16:22:05
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 12 kwi 2008 18:05:09
Posty: 115
Post 
bez przesady - cena jest OK - nie widzicie, ze dolozony jest zasilacz? :) :) :)

_________________
Konrad


13 wrz 2008 19:07:40
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 10 lip 2008 18:45:15
Posty: 37
eCzytnik: Nook NST, X61S, PER3162B, Jetbook
Post 
Sklep u Tomka jest naprawdę niesamowity . Oferuje Jetbooka od Etaco za jedyne 2,450 http://skleptomka.bazarek.pl/opis/20697 ... ctaco.html
Dla porównania cena w sklepie nie dla idiotów wynosi 779 pln bez targowania .


15 wrz 2008 20:06:34
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 10 wrz 2008 14:14:11
Posty: 23
Lokalizacja: KrakĂłw/Londyn
Post 
muaddib2 napisał(a):
Dzisiaj byłem na zakupach w Sainsbury's i po raz pierwszy zobaczyłem na własne oczy, jak prezentuje się SONY PRS-505. Ładne cacko, przyznaję... Wyobrażałem go sobie, jako urządzenie troszkę większe, ale rozmiar właściwie wydał mi się optymalny. Nieważne. Otóż, w tej chwili w Anglii można taką sztukę kupić za 199 funtów. Mam nowy cel w zyciu, że tak powiem :)


Oficjalnie sprzedaż w UK ruszyła 3 września. Ja kupowałam swoje cacko w sieci w księgarni Waterstones, dokładnie w tej cenie o jakiej piszesz. Zapisy na SR trwały kilka miesięcy, nie wiem dokładnie ile, ja zamówiłam w przedsprzedaży pod koniec czerwca. Widziałam właśnie, że teraz na realizację zamówienia SR w Waterstones trzeba czekać 2-3 tygodnie. Jeśli chodzi o wielkość, to miałam dokładnie takie samo wyobrażenie ale nie przeszkadza mi, że okazał się trochę mniejszy.
Aha, może to dla innych oczywiste, ale ja nigdzie (mam na myśli opisy na stronach Sony i księgarni) nie doczytałam, że urządzenie sprzedawane jest wraz z etui, dlatego zamówiłam inne, jednak nie było takiej potrzeby. Natomiast ładowarkę wpinaną do kontaktu trzeba kupić, gdyż dołączany jest tylko kabelek USB.


15 wrz 2008 23:31:25
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 12 kwi 2008 18:05:09
Posty: 115
Post 
mariska napisał(a):
Aha, może to dla innych oczywiste, ale ja nigdzie (mam na myśli opisy na stronach Sony i księgarni) nie doczytałam, że urządzenie sprzedawane jest wraz z etui

wystarczy kliknac na specyfikacje tutaj - http://tinyurl.com/yrrs4a

i mamy:

Accessories Supplied

* Tan Soft Case
* USB Cable
* Quick Start Guide
* CD-ROM

_________________
Konrad


16 wrz 2008 7:37:35
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 10 wrz 2008 14:14:11
Posty: 23
Lokalizacja: KrakĂłw/Londyn
Post 
Tak, zgadza się, dziękuję za linka :).

Informacja o tym jest również tutaj -> http://tinyurl.com/64d8zx , na angielskiej stronie Sony, która z racji tego, że kupowłam w UK bardziej mnie interesowała.
Ja nie napisałam, że nie ma, tylko że nie doczytałam, moja wina :). Widocznie dla mnie powinni pisać wielkimi literami, bo każdy pretekst jest dobry, żeby kupić nowy gadżet.


16 wrz 2008 9:55:45
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: