Teraz jest 29 mar 2024 16:26:58




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
iPadowa klasa na uniwersytecie w Notre Dame - komentarze 
Autor Wiadomość
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post iPadowa klasa na uniwersytecie w Notre Dame - komentarze
Zapraszamy do komentowania naszego nowego artykułu - iPadowa klasa na uniwersytecie w Notre Dame.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


28 sie 2010 21:37:40
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 29 lip 2010 16:01:25
Posty: 443
eCzytnik: Pocketbook 626
Post Re: iPadowa klasa na uniwersytecie w Notre Dame - komentarze
Jeśli dzięki temu będą mieć dobre wyniki - to czemu nie.
Ale muszą być one porównywalne z tym osiągniętymi przy pomocy metod tradycyjnych, bo w cudowne właściwości technologi to ja nie wierzę.


29 sie 2010 9:33:07
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: iPadowa klasa na uniwersytecie w Notre Dame - komentarze
Krzysztof Kopeć napisał(a):
Ale muszą być one porównywalne z tym osiągniętymi przy pomocy metod tradycyjnych, bo w cudowne właściwości technologi to ja nie wierzę.

Oczywiście - sama technologia niczego nie zmieni, bo ważne jest to, jak ją wykorzystujemy. Ale kto wie - może faktycznie przyzwyczajenie studentów do pracy z urządzeniami elektronicznymi już na etapie edukacji jest strzałem w dziesiątkę - zwłaszcza, że wielu z nich będzie później w życiu korzystać z komputerów.

Ja tylko nie jestem przekonany, czy iPad jest najlepszym rozwiązaniem... To znaczy - jasne, ma swoje plusy i w ogóle. Problem w tym, że jak ktoś przywyknie do niego, to może być mu ciężko skorzystać z innych rozwiązań - i będzie niejako zmuszony do kupowania kolejnych produktów Apple, bo tylko one są ze sobą kompatybilne.

Tym niemniej - zastępowanie sterty papierów jednym urządzeniem jest dla mnie kapitalnym rozwiązaniem.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


29 sie 2010 10:06:50
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 29 lip 2010 16:01:25
Posty: 443
eCzytnik: Pocketbook 626
Post Re: iPadowa klasa na uniwersytecie w Notre Dame - komentarze
Cytuj:
Ja tylko nie jestem przekonany, czy iPad jest najlepszym rozwiązaniem... To znaczy - jasne, ma swoje plusy i w ogóle. Problem w tym, że jak ktoś przywyknie do niego, to może być mu ciężko skorzystać z innych rozwiązań - i będzie niejako zmuszony do kupowania kolejnych produktów Apple, bo tylko one są ze sobą kompatybilne.


To dotyczy w zasadzie każdego sprzętu i każdego producenta.
Jeśli raz człowiek przekona się do danego produktu, to będzie preferował już jego rozwiązania. Po prostu będzie uważał, że one się sprawdziły. Apple nie jest tu wyjątkiem... ma raczej wyjątkowo dobrą promocję.


29 sie 2010 19:21:37
Zobacz profil
Post Re: iPadowa klasa na uniwersytecie w Notre Dame - komentarze
marketing


31 sie 2010 20:43:48
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: