Teraz jest 29 mar 2024 1:21:17




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Monar moje ocalenie 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 26 gru 2012 10:19:14
Posty: 1
eCzytnik: na stole
Post Monar moje ocalenie
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu, oraz świadectwo na to, że wyleczenie jest możliwe.
Książka cieszy się dużym powodzeniem i ma charakter terapeutyczny. Autor na przykładzie autentycznych i bolesnych wydarzeń przestrzega wszystkich chętnych skosztowania narkotyków, że ten moment może stać się prostą drogą do piekła na ziemi. A w szczególności kieruje swój apel do młodzieży o rozwagę, kiedy staną przed możliwością wyboru, czy warto wejść w coś z czego może nie być już powrotu. Jest też wielkim hołdem dla Marka Kotańskiego, który zapoczątkował walkę o ludzi uzależnionych stworzył pierwsze ośrodki i całe życie poświęcił dla Monaru . Podziękowania również dla jego spadkobierców, którzy niestrudzenie kontynuują jego dzieło i prowadzą MONAR.

W TV w programie Pytanie na Śniadanie w dniu 14 grudnia 2012 wystąpił autor książki MONAR MOJE OCALENIE Pan Marek Plona.
Opowiadał jak wpadł w narkomanię i jak dzięki MONAROWI wygrał walkę z nałogiem. Książka została wydana przez Wydawnictwo Astrum z Wrocławia, opatrzona Patronatem Medialnym Monaru. Szczególne podziękowania dla Pani Jolanty Łazugi-Koczurowskiej, która napisała bardzo mądry i pouczający wstęp do książki, oraz dla MONARU, że nadal jest miejscem do którego może trafić każdy, którego ten nałóg dotknął i nie odmówi pomocy nikomu potrzebującemu i walczy również o tych, którzy zostali szczególnie doświadczeni przez życie, bezdomni i inni skazani na wykreślenie z Polskiego społeczeństwa.
PYTANIE NA ŚNIADANIE- Zobacz program.

Autor udzielił wielu wywiadów dla czasopism, portali społecznościowych brał również udział w audycji radiowej poświęconej narkotykom oraz zapobieganiu narkomanii.
WŁĄCZ SIĘ W WALKĘ Z NARKOMANIĄ !
Być może przeczytanie tej książki uratuje czyjeś życie.
Choćby ku przestrodze, abyś Ty lub Twoje dziecko nie wpadło w nałóg i nie dało się usidlić przez widmo narkomani.
Dostępna w wielu księgarniach internetowych, których dostępność pojawi się po wpisaniu słowa kluczowego MONAR MOJE OCALENIE
Od siebie autor całkowicie bezinteresownie a ramach pomocy odpowiada na meile udziela porad i wskazówek, dla uzależnionych, ich matek oraz rodzin. Bezpośredni e-meil do autora na końcu książki


26 gru 2012 10:21:36
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 sie 2015 12:42:20
Posty: 43
eCzytnik: wolę klasycznie;)
Post Re: Monar moje ocalenie
Historie „z życia wzięte” zawsze są interesujące, pokazują to, na co zazwyczaj nie zwracamy uwagi, skupiając się tylko na swoich problemach.


24 sie 2015 13:08:37
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: