Teraz jest 28 mar 2024 15:28:11




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Ragdoll Masters 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 24 sie 2007 23:32:00
Posty: 94
Post Ragdoll Masters
Świetna gra 2D, w której kierujemy szmacianą lalką i napieprzamy się z innymi szmacianymi lalkami. Do tego nie działa na nas grawitacja, dzięki czemu możemy wyprowadzać imponujące ciosy i kombinacje.
Grałem w nią na informatyce w szkole 3 godziny i musiałem też zainstalować w domu... Może nie ma imponującej grafiki, fabuły nie posiada wcale, ale za to zabawa jest przy niej przednia. Polecam.


12 kwi 2008 10:00:19
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Jak to nie ma grawitacji? Przecież w opcjach samemu ustawiasz siłę grawitacji, lecz nie można jej całkiem wyłączyć AFAIR. Jedynie mocno osłabić. Ogólnie gra bardzo fajna - najlepsza metoda przygotowywania się do matury z informatyki - przynajmniej nam zajmowała większość zajęć przeznaczonych do przygotowań przedmaturalnych :D Najlepiej się gra we dwóch na jednej klawiaturze - albo przeciwko komputerowi, albo przeciwko sobie. Mako pamiętasz ile w to graliśmy? Albo Ty Kuba? :D

A poniżej mały cheat :) Pisany małą czcionką, żeby ktoś przypadkiem nie przeczytał i nie żałował. Czytasz na własną odpowiedzialność! ;)
Sterujesz postacią tak, żeby znalazła się w dolnym rogu ekranu (chyba bez znaczenia który - ja zawsze wybierałem lewy). Obracasz ją o 180 stopni (głową do dołu). Później sterujesz tak, żeby głowa znalazła się w samym narożniku i trzymasz strzałki lewo+dół (lub inne klawisze - zależy od kombinacji sterowania) aby postać pozostała w tej pozycji. Sama grawitacja sprawia, że "majtają" ci się nogi i w efekcie każdy kto się zbliży obrywa i jesteś niemal nietykalny. Działa na większość przeciwników - nawet na dużą ich ilość.

PS. Link do gry usunąłem. To nie jest forum warezowe. Jest dość miejsc w internecie, gdzie można znaleźć grę. Jeśli ktoś będzie chciał, to znajdzie.


12 kwi 2008 19:36:57
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron