Teraz jest 29 mar 2024 0:26:48




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Alreader dla wersji Windows CE 3.x i niższych: czy istnieje? 
Autor Wiadomość
Mod
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 16:39:15
Posty: 693
Post Alreader dla wersji Windows CE 3.x i niższych: czy istnieje?
Kupiłem za grosze (5 funciaków) drugą Cassiopeię E125 (bo jestem zadowolony z pierwszej :) ) i postanowiłem sobie na tymże egzemplarzu troszkę poeksperymentować. Zainstalowałem ponownie Mobipocket Readera i dorzuciłem µBook, z którego wcześniej na PDA nie korzystałem. Wszystko chodzi pięknie...

Skuszony ślicznymi obrazkami i pochlebnymi opiniami postanowiłem sprawdzić też ruskiego Alreadera i jakież wielkie rozczarowanie mnie spotkalo, kiedy okazało się, że wersja 2.x tego zacnego skądinąd programu dedykowana jest na urządzenia z Windowsem CE 4.x lub nowsze.

Szukam wersji 1.x , która może pociągnie na WCE 3.0 a do tego przeznaczona jest dla procesorów MIPS. Fajnie by było, jakby istniała taka wersja, ale większość tego, co pisze się w necie o Alreaderze jest po rosyjsku, no i niewiele znalazłem.

Na chwilę obecną wydaje mi się, że nie ma takiej wersji - szkoda.

Może ktoś bardziej zorientowany w temacie tego programiku mnie uświadomi do końca - jest czy nie ma Alreadera dla starszych "okienek" pocketowych?

_________________
Cytuj:
"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości."

Gregory Benford - "Zagrożenie Fundacji"


Cytuj:
"Out in the oceans of sand
I saw the future
Of a golden land
Below the plains
I've been meeting my fate
I stood the test
The universe
In the palm of my hand
Oh, am I blessed
Or cursed "


Savage Circus "Legend of Leto II"


10 lut 2010 13:54:57
Zobacz profil
Mod
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 16:39:15
Posty: 693
Post Re: Alreader dla wersji Windows CE 3.x i niższych: czy istnieje?
Jako, że nikt nie odpowiedział, a ja znalazłem to, czego chciałem się dowiedzieć, czuję się zobowiązany z żalem oświadczyć, że nie ma Alreadera na wzmiankowany wyżej system i niższe. Istnieje podobny program, zwany Haali Reader, który w zasadzie czyta tylko pliki TXT. Ma pare fajnych opcji, ale i tak pozostaje w tyle za - chociażby - µBook, który mimo swoistej "ciężkości" (jak na możliwości starszych "pocketów") czyta natywnie RTF.

Mała dygresja - po kilku eksperymentach z programami innymi niż Mobipocket, śmiem stwierdzić, że ów nadal pozostaje niekwestionowanym królem mobilnych eBook readerów...

_________________
Cytuj:
"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości."

Gregory Benford - "Zagrożenie Fundacji"


Cytuj:
"Out in the oceans of sand
I saw the future
Of a golden land
Below the plains
I've been meeting my fate
I stood the test
The universe
In the palm of my hand
Oh, am I blessed
Or cursed "


Savage Circus "Legend of Leto II"


13 lut 2010 12:20:42
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: