Teraz jest 28 mar 2024 14:40:09




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Blokada download 
Autor Wiadomość
Post Blokada download
Witam
Od miesiąca mam problem z download jakichkolwiek plików. Nie mam pojęcia co się stało. Ściąga mi część pliku, a następnie się zatrzymuje i po pewnym czasie zrywa połączenie, tak jakby już był cały plik. Mam XP z SP2 i wyłączone automatyczne aktualizacje (wiadomo dlaczego), Mozilla Firefox i program anty wirusowy avast. Może ktoś wie o co tu chodzi?


08 lut 2009 13:43:29
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2008 9:17:37
Posty: 66
eCzytnik: Kindle
Post 
Normalnie wygląda to na słabą przepustowość łącza. Często jest to też zależne od obłożenia danego serwera. Mnie np. ostatnimi czasy prawie nie udaje się ściągnąć jakiegokolwiek pliku z 'przeklej', zrywa za każdym razem, chyba, że siądę o bardzo nietypowych porach. A znów z Rapidshare nie mam najmniejszych problemów. Może dlatego, że ja w Niemczech jestem? Nie wiem.

Może napisz skąd ściągasz i jakie masz łącze. Dotyczy to tylko konkretnego usługodawcy, czy różnych?


Ostatnio edytowano 08 lut 2009 14:19:32 przez Jack, łącznie edytowano 1 raz



08 lut 2009 14:17:59
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 28 lut 2008 0:42:16
Posty: 105
eCzytnik: Kindle Paperwhite
Post 
odpal jakis programik do kontroli polaczen i zobacz jakie procesy wykazuja transfer i moze nawet wazniejsze, jakie procesy otwieraja polaczenia. Avast chyba wciaz nie wylapuje np. rootkitow.


08 lut 2009 14:19:24
Zobacz profil
Post 
To nie jest wina połączenia. Mam Liveboxa tp i na laptopie (bezprzewodowo) ściąga normalnie, może trochę wolniej, ale do końca. Wcześniej wszystko było OK., co teraz mogło się zmienić i dlaczego?


08 lut 2009 19:16:23
Użytkownik

Dołączył(a): 21 sie 2008 14:20:50
Posty: 131
eCzytnik: Boox X61S
Post 
Masz wyłączone aktualizacje (bo nielegalny win?) + avasta - to złe połączenie. Nie wspomniałeś o zaporze, więc pewnie żadnej porządnej nie masz. Podejrzewałbym jakiegoś trojana.


08 lut 2009 19:33:30
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron