Teraz jest 28 mar 2024 11:50:23




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Unihertz Atom 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2012 21:52:18
Posty: 96
Lokalizacja: Radom
eCzytnik: Kindle Voyage
Post Re: YotaPhone 3 w sprzedaży jeszcze w tym roku
Serio Unihertz Atom? Możesz opisać jak tam wygląda akumulatorek i czas pracy przy włączonym ekranie? Słyszałem, że od 2,5 do 3,5 godzin w zależności od obciążenia. Jeśli to prawda, to jest to w praktyce telefon stacjonarny.


19 wrz 2019 20:47:43
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2012 8:06:22
Posty: 148
Post Re: YotaPhone 3 w sprzedaży jeszcze w tym roku
Czas pracy nie odbiega od normy. Około 24 godziny.


21 wrz 2019 16:52:31
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2012 8:06:22
Posty: 148
Post Unihertz Atom
t3d: wydzielone z wątku o YotaPhone: inne-eczytniki-f152/yotaphone-3-w-sprzedazy-jeszcze-w-tym-roku-t16657.html
Jeżeli chodzi o telefon, to polecam Unihertz Atom. Absolutnie jednoręczny. Rewelacyjne wsparcie serwisu. Aktualizacje do 9 Androida itp. Niestety wszystkie ekrany dotykowe głupieją od byle kropli słonej wody. Miałem kłopoty ze sterem przy 8 B , nakryła nas fala gdy akurat patrzyłem na telefon... A on się odzywa: jestem twoim asystentem googla , co mogę dla ciebie zrobić? :D Załoga wpadła w szał radosnych poleceń, od refowania grota począwszy. Taaak... Telefony to potęga ;)


30 wrz 2019 17:51:59
Zobacz profil
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: Unihertz Atom
Eh, przy przenoszeniu popsułem kolejność postów. Przepraszam

Sam mam poprzedni model tej firmy - jelly pro kupiony na kickstarterze. Bardzo go lubię, choć przy niektórych aplikacjach potafi się grzać tak, że parzy w dłonie i rozładowuje się w 2 godziny.
Mimo, że to model z 2017 roku, nadal dostaje aktualizacje bezpieczeństwa (chyba tydzień temu miałem) i w międzyczasie przeskoczył z androida 7 na 8.1.
Problemem bywa to, że niektóre aplikacje nie mieszczą się na ekranie z rozdzielczością 240*432. Przykładowo część przycisków GUI jest niewidoczna, albo nie da się zamknąć pop-upów o cookies w przeglądarce www.

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


30 wrz 2019 18:04:03
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2012 8:06:22
Posty: 148
Post Re: Unihertz Atom
Święta prawda. Chociaż Atom jest mocno inny parametrami od Jelly.
Co do ekranu to mam odwrotne zdanie. Raczej dzisiejsze aplikacje nie radzą sobie z małymi ekranami, a szkoda. Na szczęście Navionics śmiga w pełni profesjonalnie i jedną ręką.


01 paź 2019 19:32:51
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2012 21:52:18
Posty: 96
Lokalizacja: Radom
eCzytnik: Kindle Voyage
Post Re: Unihertz Atom
Serio 2 godziny pod obciążeniem?

Tyle nie zaakceptuję nawet w gamingowym laptopie, o urządzeniu EDC nawet nie wspominając. W takim układzie ten sprzęt jest dla mnie kompletną pomyłką, a chętnie zobaczyłbym coś tej wielkości, z dostosowanymi aplikacjami dla większości podstawowych zastosowań i ze zużyciem energii na poziomie starych Nokii.


02 paź 2019 10:49:51
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2012 8:06:22
Posty: 148
Post Re: Unihertz Atom
Przypuszczam, że urządzenia o tych samych parametrach i tym samym systemie będą pracowały tak samo. Polecam zainteresowanym. Czas pracy z Navionicsem podobny jak GPSMAP 66 czyli ponad 20 godzin. Niestety jest dotykowcem, ale ma rewelacyjne przyciski funkcyjne poza ekranem.


02 paź 2019 19:46:36
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron