Teraz jest 29 mar 2024 0:56:23




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Zainstalowanie Kindle 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 10 wrz 2015 21:37:06
Posty: 8
eCzytnik: inkbook, kindle touch
Post Zainstalowanie Kindle
Mam problem z aplikacją kindle, tzn gdy ją sciągam wszystko idzie ok, ale już przy instalacji dostaję komunikat, że instalacja nie powiodła się czy jakoś tak.
Zrobiłem reset do ustawień fabrycznych i jest ten sam problem. Sciągnąłem apke Kindle gdzieś z sieci i udało mi się ją zainstalować, ale wczytuje się jakieś 2 minuty, a potem wszystko trwa okropnie długo. W zasadzie nie nadaje się do użytku, często się wykrzacza.

Czy jest jakaś opcja, że coś źle robiłem, jakieś inne repozytorium albo coś? Przez midiapolis nie chce się instalować.


10 wrz 2015 21:48:25
Zobacz profil
SwiatCzytnikow.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010 11:00:21
Posty: 1873
eCzytnik: kindle, onyx, nook, kobo, pb, ipad
Post Re: Zainstalowanie Kindle
Spróbuj zainstalować Amazon Appstore i stamtąd Kindle.

U mnie pierwsza próba instalacji K. się nie udała, ale nie pamiętam w jaki sposób.

_________________
http://swiatczytnikow.pl (dawniej: Świat Kindle)
http://ebooki.swiatczytnikow.pl - (prawie) wszystkie polskie e-booki w jednym miejscu, czyli porównywarka ofert księgarni.


10 wrz 2015 22:16:11
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: Zainstalowanie Kindle
Borsuksie napisał(a):
Sciągnąłem apke Kindle gdzieś z sieci i udało mi się ją zainstalować,
Tu chyba jest sedno problemu. Jak może zauważyłeś w sklepie Play jest informacja: "Wersja aplikacji: zależna od urządzenia". Pierwsza sprawa to wersja Androida - ja ściągnąłem Kindle najpierw na tablecik, który ma tą samą wersję systemu, czyli 4.2.2. Skopiowałem ją do inkBOOK-a i działa całkiem poprawnie, tylko żeby działały klawisze boczne trzeba sobie włączyć "ustawienia przycisków głośności" - pisałem o tym na forum. Z tym, że nie aktualizowałem jej od czerwca i nie dam głowy za nowsze aktualizacje, czy też będą takie bezproblemowe.
Moja wersja apki Kindle to 4.12.0.134, ale nie wiem ile Amazon ma odmian swojej aplikacji w obrębie wersji.
Myślę że w tej chwili skutecznym sposobem będzie ten sugerowany przez @Vroo, skoro w Midiapolis nie ma odpowiedniej.

_________________
W Obrazek też ;)


11 wrz 2015 11:19:23
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 10 wrz 2015 21:37:06
Posty: 8
eCzytnik: inkbook, kindle touch
Post Re: Zainstalowanie Kindle
Przez mediapolis niestety apka nie działa, udało się przez amazon app store'a. I o dziwo znacznie przyśpieszyła i działa ok.
dziękuję bardzo za pomoc.


11 wrz 2015 14:40:42
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron