Teraz jest 28 mar 2024 18:59:09




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Foldery w Kobo Aura 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 03 sie 2014 13:33:09
Posty: 13
eCzytnik: kindle 4, onyxboox x61s
Post Foldery w Kobo Aura
Włożyłam do kobo kartę 32GB i wrzuciłam kilka książek z różnych gatunków i każdy gatunek w osobnym folderze. Po wejściu do kobo okazuje się, że nie pokazuje folderów tylko wszystkie książki wrzuca do jednego wora. Być może, że czegoś nie wiem, ale przejrzałam wszystkie opcje i nie widzę sortowania według folderów. Trochę mnie to zasmuciło bo z moich książek zrobiła się sieczka. Zwłaszcza, że niektóre mam w tomach, i to wszystko jest razem zmieszane. A może coś robię nie tak?


07 sie 2014 21:15:54
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 maja 2011 10:16:25
Posty: 17
eCzytnik: Kindle 3, Kindle DX, Kobo Mini
Post Re: Foldery w Kobo Aura
Tak jak w Kindle Amazona, tak i w czytnikach Kobo nie ma obsługi folderów stworzonych przez użytkownika w pamięci urządzenia. Natomiast zarówno Kindle, jak i Kobo obsługują kolekcje, które można tworzyć z poziomu urządzenia (lub za pomocą odpowiednich wtyczek do Calibre) i dodawać do nich poszczególne książki. W Kobo trzeba wejść do biblioteki (Library) i tam stworzyć kolekcje, a później ręcznie przyporządkować do nich książki.


09 sie 2014 15:15:44
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 03 sie 2014 13:33:09
Posty: 13
eCzytnik: kindle 4, onyxboox x61s
Post Re: Foldery w Kobo Aura
kwiatostan napisał(a):
Tak jak w Kindle Amazona, tak i w czytnikach Kobo nie ma obsługi folderów stworzonych przez użytkownika w pamięci urządzenia. Natomiast zarówno Kindle, jak i Kobo obsługują kolekcje, które można tworzyć z poziomu urządzenia (lub za pomocą odpowiednich wtyczek do Calibre) i dodawać do nich poszczególne książki. W Kobo trzeba wejść do biblioteki (Library) i tam stworzyć kolekcje, a później ręcznie przyporządkować do nich książki.


Tak, zauważyłam. Ale to okropnie żmudna praca, no i teraz jak zaktualizuję kobo to wszystkie kolekcje pójdą się gryźć? Mam rację?


09 sie 2014 17:23:00
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 paź 2013 18:13:34
Posty: 172
Post Re: Foldery w Kobo Aura
Na szczęście nie masz racji :)

Aktualizacje nie zmieniają kolekcji, nazwy i zawartość pozostają bez zmian.

_________________
Blog o czytnikach: http://www.eczytniki24.pl


10 sie 2014 0:12:43
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 22 sie 2011 13:26:51
Posty: 46
eCzytnik: Kobo Aura HD
Post Re: Foldery w Kobo Aura
Można to objeść instalując inny program do czytania książek - wtedy książki są otwieranie z eksploratora plików i katalogi są zachowane....

_________________
Zapraszam w Karkonosze! Cisza i spokój... Domki w górach


21 sie 2014 11:12:59
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron