Teraz jest 27 kwi 2024 15:43:22




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
jak to jest z baterią? 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 26 sie 2013 12:20:22
Posty: 5
Post jak to jest z baterią?
    a dokłafniej
  • czy wierzyć producentowi który podaje ilość stron na jedno ładowanie?
  • Od czego zależy czas działania baterii i
  • czy czytnik zostawiać włączony non stop czy go wyłączać jak nie jest używany?
Pytam ponieważ w moim czytniku rzeczywisty czas działania ma się nijak do obiecanego przez producenta, a czytnik był już 3 razy wymieniany; może ja nie umiem korzystać z zaawansowanej technologii albo czepialska jestem?

t3d: poprawione formatowanie listy


24 wrz 2013 16:52:36
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 lip 2013 23:58:17
Posty: 54
Lokalizacja: SŁUPSK
eCzytnik: InkBOOK Prime HD 2.2.3
Post Re: jak to jest z baterią?
zasadniczo ten model (bo jak dobrze pamiętam to mowa o Prestigio PER3464b) po prostu tak ma i należy się przyzwyczaić ... z tego i kilku innych powodów przesiadłem się na nieco lepszy sprzęt, niemniej jako pierwszy w życiu czytnik sprawiał się wręcz bardzo dobrze :]


24 wrz 2013 18:38:35
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 gru 2011 19:33:43
Posty: 893
eCzytnik: Kindle Classic InkBOOK Classic 2
Post Re: jak to jest z baterią?
miyaku napisał(a):
[list=][/list]a dokłafniej czy wierzyć producentowi który podaje ilość stron na jedno ładowanie? Od czego zależy czas działania baterii i czy czytnik zostawiać włączony non stop czy go wyłączać jak nie jest używany? Pytam ponieważ w moim czytniku rzeczywisty czas działania ma się nijak do obiecanego przez producenta, a czytnik był już 3 razy wymieniany; może ja nie umiem korzystać z zaawansowanej technologii albo czepialska jestem?

Może jest to ilość zmian stron przy odświeżaniu co największą liczbę stron. Jeśli nie wyłączasz czytnika po czytaniu, a tylko usypiasz to on też zużywa energię.
Pojemność baterii w Prestigio 3464 jest większa niż np. w Kindle Classic czy w Pocketbook 623.

_________________
Recenzje e-czytników PocketBook Touch HD 3 - recenzja czytnika InkBOOK LUMOS - recenzja czytnika


24 wrz 2013 19:18:42
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 26 sie 2013 12:20:22
Posty: 5
Post Re: jak to jest z baterią?
To moze zapytam inaczej-na co zwracać uw przeczytać agę przy zakupie żebym byla w stanie przeczytać całą książkę a nawet dwie? Bo jak rozumiem informacja "do iluśtam tysięcy stron na jednym ładowaniu" to sciema? Generalnie jestem z czytnika zadowolona i dopuki jestem w mieście to go mogę ładować, gorzej podczas wyjazdów; no i nie wiem czy składać reklamacje czy się do takiego działania przyzwyczaić; wiem że jest masa informacji w internecie na ten temat, ale szczerze już się pogubiłam i nie wiem nic


24 wrz 2013 20:23:08
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 lip 2013 23:58:17
Posty: 54
Lokalizacja: SŁUPSK
eCzytnik: InkBOOK Prime HD 2.2.3
Post Re: jak to jest z baterią?
jeśli chodzi o ten model to po prostu ona tak ma.....ogólnie co zauważyłem to na spadek baterii ma spory wpływ zegarek który jest wyświetlany podczas czytania...odświeża się niezależnie od zmiany ekranu a sam czytnik nie ma stanu uśpienia po za tym jest łatwy i intuicyjny a zwłaszcza cienki i lekki i to jest plus...ja jednak ze względu na oczy wybrałem maszynę z większą rozdzielczością ekranu i światłem..a "pyra" leży na "w razie wu" :)


24 wrz 2013 23:43:23
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 gru 2011 19:33:43
Posty: 893
eCzytnik: Kindle Classic InkBOOK Classic 2
Post Re: jak to jest z baterią?
Ja bym sugerował reklamować, im więcej reklamacji, tym większa szansa na wyeliminowanie takich bubli z rynku.

_________________
Recenzje e-czytników PocketBook Touch HD 3 - recenzja czytnika InkBOOK LUMOS - recenzja czytnika


25 wrz 2013 16:48:07
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: