Teraz jest 28 mar 2024 23:24:50




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Okładka na Kindle 3 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 18 paź 2011 21:16:54
Posty: 3
eCzytnik: Kindle
Post Okładka na Kindle 3
Witam!
Niedawno, będzie z miesiąc czasu, kupiłem czytnik Kindle3. Okładka Blue Costa jaką do niego domówiłem mooocno mi się nie podobała. A jako, że mym hobbym są wyroby skórnicze, postanowiłem dorobić sobie inną. Zdjęcia poniżej. Mam zatem pytanie do was, którzy z pewnością dłużej już obcujecie z tym czytnikiem. Jak ją oceniacie ? Co trzeba by zmienić ? A może widzieliście gdzieś w internecie zdjęcia jakiś ciekawych okładek i byście byli skłonni się nimi podzielić ? Z góry dziękuje za pomoc :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


18 paź 2011 21:29:23
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Okładka na Kindle 3
Wycięcia z tyłu na głośniczki - niektórym przeszkadza ich brak. No i ja osobiście wolę zamykanie opierające się o magnesik, a nie zatrzask (ale to już moje osobiste preferencje, wynikające z tego, by unikać jakiegoś dociskania okolic ekranu).

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


18 paź 2011 21:46:04
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 18 paź 2011 21:16:54
Posty: 3
eCzytnik: Kindle
Post Re: Okładka na Kindle 3
Głośniki hmm nawet o nich nie pomyślałem, będzie trzeba jakoś w przyszłym projekcie jakąś przestrzeń dla nich znaleźć, dzięki. A to właśnie jest magnes ;> Tylko innego typu niż te neodymowe,wewnętrzne.


18 paź 2011 21:54:37
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2011 10:52:37
Posty: 2629
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: Kindle PocketBook Kobo Tolino
Post Re: Okładka na Kindle 3
Hej!
Bluecosto mają kieszonki. Nie wiem, czy komuś się do czegoś przydają. Ale np. moja mama chowa w niej karteczkę ze skróconą instrukcją obsługi czytnika :) Może więc nie jest to zły pomysł.
Poza otworkami na głośniki, dla mnie ważna jest również podpórka umożliwiająca postawienie czytnika pod kątem na stole. W ewentualnej wersji rozwojowej można pomyśleć o podpórce :)

_________________
Pozdrawiam
Cyfranek
http://cyfranek.booklikes.com | https://www.facebook.com/cyfranekblog


18 paź 2011 22:35:38
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 cze 2011 14:29:58
Posty: 131
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post Re: Okładka na Kindle 3
Popieram pomysł kieszonki - ja też trzymam tam skróconą instrukcję obsługi (do FBReadera, którego rzadko używam więc skróty klawiszowe nie chcą mi się do palców przykleić). Przydatna rzecz, parę razy chowałem tam notatki, a nawet banknoty - Kindla mam zawsze przy sobie, pilnuję go jak oka w głowie więc wiem, że w tym miejscu nic mi nie zginie. Z dodatków - ja bym dołożył trzymak na długopis (wiem, że to przeżytek minionej epoki, ale akurat pracuję w instytucji, która tkwi w wyżej wymienionej epoce po szyję i długopisy są na wagę złota, a mój ciągle mi się zapodziewa po kieszeniach).
To, co widać na zdjęciach ma charakter. Moje gratulacje - sam chciałbym umieć coś takiego zrobić.
A okładka jest dobra taka jaka się komu podoba. Też mam hobby "rękodzielnicze" i kombinowałem czy by sobie okładki nie zrobić, ale zamówiłem Bluecosto i mi się dla odmiany baaaaardzo podoba. Nie polemizuję z Twoją opinią, po prostu moje niewyszukane oczekiwania spełniła w 100%.

_________________
No rest for the wicked. But there is a little... very little... hope.


21 paź 2011 21:42:13
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 18 paź 2011 21:16:54
Posty: 3
eCzytnik: Kindle
Post Re: Okładka na Kindle 3
A polemizuj sobie ile chcesz, wszak każdy ma prawo głosu :) Mogę się z nim nie zgodzić, ale pierwszy będę go bronił :) W sumie racja, że każdy podług siebie może chcieć dodatki ( i chce jak pokazują mi przykłady zamówień w innych mych wyrobach), ale czasem ktoś wpadnie na taki pomysł, co by mi do głowy nie przyszedł, a potem uznam, że nie mogę bez niego żyć :) A więc kieszonka widzę faktycznie przydatna może być. Jeśli chodzi o położenie w poziomie, to tak okładka ( 2x2mm skóry cielęcej zszytej i sklejonej ze sobą) swobodnie wytrzymuje. W pionie zaś w istocie pomyślę i spróbuje coś wymyślić. Jeśli zaś o długopisy chodzi to wystarczy zrobić nieco dłuższą część łącznikową dwie połówki i wtedy można tam długopis dać :) Nawet nad wymiarowe 0,5-1 cm da radę wg mnie.


21 paź 2011 22:59:13
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron