Teraz jest 28 mar 2024 17:35:14




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
M90 po serwisie - bateria 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 05 lip 2011 18:32:51
Posty: 28
eCzytnik: onyx M90
Post M90 po serwisie - bateria
Swego czasu opisywałem swoje doświadczenia (i problemy) z M90. Mam go od około roku i właśnie niedawno zdecydowałem się odesłać go do naprawy gwarancyjnej.
Dla przypomnienia byłem tym, który stosunkowo niewiele na czytnik narzekał w przeciwieństwie do większości jego użytkowników ;)
Podstawowe problemy jakie miałem to oczywiście czas pracy na baterii, który wynosił maksymalnie 5 dni a średnio 3 do 4, drugi problem to martwe pole nad głośnikiem a trzeci dziwne dźwięki wydawane przez czytnik.

Naprawa się odbyła ekspresowo i wszystkie problemy zniknęły. Chwała serwisowi ArtaTech. Jedynym problemem jest irytujący kurier, ale to już jest od nich niezależne. No i jeszcze mało delikatne obchodzenie się z niestandardowymi modyfikacjami użytkowników ;)

Co do wspomnianych usterek to martwe pole i "brzęczenie" czytnika zostały oczywiście usunięte i nie ma o czym pisać, ale najbardziej interesujący jest czas pracy na baterii, który w tym modelu (na podstawie lektury tego i innych for) w zasadzie nie przekracza 1 tygodnia i do częstego ładowania już się przyzwyczaiłem zakładając, że ten typ tak ma. Tymczasem okazuje się, że to nieprawda i po wymianie w serwisie baterii i płyty głównej, czytnik działa bezproblemowo na 1 ładowaniu ponad 2 tygodnie, przy intensywnym używaniu (około 4-5 godzin czytania dziennie). Wiem, że to w porównaniu z miesiącem działania na baterii kindla niewiele, ale dla mnie (zwłaszcza po wcześniejszych doświadczeniach z moim czytnikiem) jest to zupełnie satysfakcjonujące.

Czyli jeżeli ktoś ma z M90 taki właśnie problem (a pamiętam, że chyba większość tu piszących skarżyła sie na czas życia czytnika na baterii poniżej 1 tygodnia) polecam kontakt z serwisem.


30 lip 2012 16:10:29
Zobacz profil
Post Re: M90 po serwisie - bateria
Podbijam ten wpis i jednocześnie przypominam o terminie gwarancji dla tych, którzy nabyli ten czytnik około roku temu.


16 sie 2012 11:32:59
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron