Teraz jest 28 mar 2024 11:27:20




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Jak działa energia? Czyli Rozwój Duchowy od podstaw 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 17 kwi 2012 19:26:27
Posty: 188
Post Jak działa energia? Czyli Rozwój Duchowy od podstaw
Kim jestem? Po co tu jestem? Dlaczego moje życie jest trudne? Czy istnieje piekło i niebo? Jak wygląda Bóg i co będę robić po śmierci? Jak mogę osiągnąć w życiu sukces? Skąd się biorą choroby? – jeżeli poszukujesz odpowiedzi na którekolwiek z tych pytań – książka „Jak działa energia? Czyli Rozwój Duchowy od podstaw” Darii H.A. Gurbada, jest napisana dla Ciebie. Po jej przeczytaniu, spojrzysz na swoje życie od innej strony – masz bowiem szansę poznać wyższą perspektywę rzeczywistości.

To propozycja dla tych, którzy pragną zgłębiać wiedzę z zakresu, jak wskazuje sam tytuł – rozwoju duchowego. Zarówno adepci, jak i osoby bardziej zaznajomione z tym tematem znajdą w tej książce cenne dla siebie wskazówki, które pozwolą im kształtować i doskonalić siebie, a nawet – nie bójmy się tego stwierdzenia – odnaleźć receptę na szczęście.

Wiele osób rozmawia o rozwoju duchowym i prowadzi głębokie rozważania, próbując odnaleźć odpowiednią dla siebie drogę. Autorka książki w przystępny i – co najważniejsze – nie narzucający niczego sposób pisze o sprawach trudnych, których zrozumienie okazuje się niezbędne do zrzucenia z siebie pasm niepowodzeń i rozpoczęcia wszystkiego od nowa.

Poglądy autorki są o tyle ciekawe, że osnute własnymi doświadczeniami. Wszystko o czym pisze, to wynik wieloletnich obserwacji opartych na solidnym i niepodważalnym gruncie, jakim są własne przeżycia i doznania. Książka od której warto zacząć, kiedy zdecydujesz się poznać Prawdę. Autorka przedstawia swoją wizję świata, jednocześnie pozwalając Czytelnikowi dokonać samodzielnego wyboru.

http://www.psychoskok.pl/produkt/dziala-energia-czyli-rozwoj-duchowy-podstaw/

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/postaw-rozwoj-duchowy/

Obrazek


09 paź 2017 12:03:26
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron