Teraz jest 28 mar 2024 20:03:56




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Coaching drogi 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 17 kwi 2012 19:26:27
Posty: 188
Post Coaching drogi
Celem książki Roberta Kozłowskiego jest, by w sposób prosty i bardzo przystępny wytłumaczyć, czym jest coaching. W swoje autorskiej metodzie Coachingu Drogi autor próbuje przekazać to dzięki obrazowi drogi, jaką podąża klient wraz z towarzyszącym mu coachem aż do jej końca, którym oczywiście jest założony przez klienta cel.
Jeżeli wybrałeś ścieżkę coacha, mam nadzieję, że lektura tej książki będzie dla Ciebie ogromną zachętą, by podążać tą drogą. Dzięki książce Coaching drogi zdobędziesz podstawową wiedzę, zrozumiesz, jakie zasady i umiejętności powinieneś nabyć, by zostać skutecznym coachem. Książka ta jest tak skonstruowana, by można było przećwiczyć zdobytą wiedzę. Dlatego w trakcie lektury pojawi się kilka zadań, do wykonania których gorąco Cię zachęcam.
Ostatni rozdział tej książki to kilka wywiadów z coachami, którzy osiągnęli już kolejny etap swojego rozwoju i skutecznie prowadzą praktykę coachingową. To ogromna dawka inspiracji, zachęty i wiele przykładów do naśladowania.

Ze wstępu:
Nazywam się Robert Kozłowski, od kilku lat prowadzę praktykę coachingową oraz uczę coachingu. W ciągu tych kilku lat wypracowałem swoją własną metodę, którą nazwałem Coachingiem Drogi. Moim celem jest, by w sposób prosty i bardzo przystępny wytłumaczyć, czym jest coaching. W swojej autorskiej metodzie spróbuję przekazać to dzięki obrazowi drogi, jaką podąża klient wraz z towarzyszącym mu coachem aż do jej końca, którym oczywiście jest założony przez klienta cel.
Jeżeli wybrałeś ścieżkę coacha, mam nadzieję, że lektura tej książki będzie dla Ciebie ogromną zachętą, by podążać tą drogą. Ufam, że zdobędziesz podstawową wiedzę, zrozumiesz, jakie zasady i umiejętności powinieneś nabyć, by zostać skutecznym coachem. Książka ta jest tak skonstruowana, byś mógł przećwiczyć zdobytą wiedzę. Dlatego w trakcie lektury pojawi się kilka zadań, do wykonania których gorąco Cię zachęcam.
Przeprowadziłem setki godzin szkoleń z coachingu. Dzisiaj coachami są ci, którzy od samego początku postawili na praktykę, a zdobytą wiedzę od razu wprowadzali w życie, ćwicząc coaching wszędzie i z kim tylko mogli.
Ostatni rozdział tej książki to kilka wywiadów z coachami, którzy osiągnęli już kolejny etap swojego rozwoju i skutecznie prowadzą praktykę coachingową. To ogromna dawka inspiracji, zachęty i wiele przykładów do naśladowania.
Jeżeli zastanawiasz się nad skorzystaniem z coachingu jako klient, mam nadzieję, że materiał ten zainspiruje Cię do skorzystania z pomocy coacha i dzięki temu zrealizujesz swoje plany.

Książka jest już w sprzedaży w sklepie internetowym tylkorelaks.pl Polecamy!!!

http://tylkorelaks.pl/583-coaching-drogi-9788379006267.html?search_query=coaching+drogi&results=1

Obrazek


23 sie 2016 17:29:13
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: