Teraz jest 29 mar 2024 13:58:41




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Królestwo serca, czyli jak rozmawiać z Bogiem? 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 05 kwi 2012 10:59:22
Posty: 268
eCzytnik: sony
Post Królestwo serca, czyli jak rozmawiać z Bogiem?
Autor pobudza świadomość czytelnika i daje wskazówki jak odkrywa nowe życie i nowego siebie, być my wspólnie zaczęli budowę od wieków już zapowiadane niebieskie królestwo, Królestwo Serca, które jest niczym innym jak tylko odbiciem naszego wnętrza, naszego serca pełnego miłości.„Krok po kroku, od prostego powiedzenia samemu sobie - kocham cię. Kocham siebie całego w doskonałości jaką jestem. Mówiąc tak sobie, mówicie to mi i odchylając się drzwi do jestestwa, do Królestwo serca, czyli jak rozmawiać z Bogiem?, do nowego świata, Nowej Ziemi przez Boga-Człowieka zaludnianej". Na tym polega nasze nowe doświadczanie, doświadczanie radości i miłości, doświadczanie życia, pozostawiając daleko za sobą stare lekcje, których już nie ma w tu i teraz. Bóg żyje, ty jesteś tym życiem, a książka Królestwo Serca jest podpowiedzią co zrobić, aby uwolnić się od strachu i lęku, aby uwolnić się od starego świata. Stajemy przed wyborem, czy chcę być nadal ofiarą zniewolenia, czy też kreatorem swojego życia, które tylko w miłości daje pełną wolność. Jeśli już dokonałeś wyboru, wiesz, że nie jesteś sam, że razem w jedności budujemy nowy świat, którego wstępny projekt znajdziesz właśnie w tej książce. Zapraszam na stronę autora

_________________
przeczytane


14 sie 2013 13:34:06
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: