Teraz jest 28 mar 2024 21:10:30




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Pb touch lux 3 problem 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 16 lis 2019 7:14:32
Posty: 2
eCzytnik: Pb touch lux 3
Post Pb touch lux 3 problem
Witam. Od wczoraj jestem uzytkownikiem pb tl 3. Kupując go jako używany zostalam poinformowana ze nie dziala zgrywanie książek z chmury natomiast cala reszta jest ok. Zaczęłam się nim bawić o pojawil sie błąd dot. pamięci oraz nie mogę usunąć książek które zostały wgrane na czuynik. Przeszukalam internet... zresetowalam uzadzenie, przywróciłam ustawienia fabryczne, wyczyscilam pamięć wewnętrzna i nic mi to nie daje. Prpblem dalej ten sam. Czy ktos moze mi pomoc go naprawic? Niestety serwis nie wchodzi ns ten moment w grę. Trzeba wgrać nowe oprogramowanie albo wrocic do starego? I jeszcze pytanie dotyczace internetu za każdym razem trzeba sie od nowa logowac? Czy to znowu moj problem?


16 lis 2019 9:53:18
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2011 10:52:37
Posty: 2629
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: Kindle PocketBook Kobo Tolino
Post Re: Pb touch lux 3 problem
Zwrot do sprzedawcy, skoro nie działa nie tylko wgrywanie z chmury ale i np. przez kabel.

_________________
Pozdrawiam
Cyfranek
http://cyfranek.booklikes.com | https://www.facebook.com/cyfranekblog


Ostatnio edytowano 16 lis 2019 20:49:45 przez Cyfranek, łącznie edytowano 1 raz



16 lis 2019 13:43:35
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 11 gru 2011 19:33:43
Posty: 893
eCzytnik: Kindle Classic InkBOOK Classic 2
Post Re: Pb touch lux 3 problem
Z twojego opisu wynika, że problem sprowadza się do braku możliwości usunięcia plików z pamięci czytnika. W jaki sposób próbujesz je usuwać? Tzn. z poziomu czytnika czy podpinasz czytnik do komputera i próbujesz usuwać z poziomu komputera.

_________________
Recenzje e-czytników PocketBook Touch HD 3 - recenzja czytnika InkBOOK LUMOS - recenzja czytnika


16 lis 2019 16:25:45
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 16 lis 2019 7:14:32
Posty: 2
eCzytnik: Pb touch lux 3
Post Re: Pb touch lux 3 problem
Próbowałam usuwac zarowno z poziomu czytnika jak i komputera. Nic nie dziala. Jak czytnik sie wylaczy to dodatkowo kasuja sie wszystkie ustawienia, nie pamieta stony na ktorej konczylam i ksiazki ktora czytalam. Czy 5ocwina oprogramowania? Da cos wygranie nowego oprogramowania?


18 lis 2019 13:43:20
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 gru 2011 19:33:43
Posty: 893
eCzytnik: Kindle Classic InkBOOK Classic 2
Post Re: Pb touch lux 3 problem
Jak nie spróbujesz, to się nie przekonasz. Jeśli to nic nie pomoże, to może oznaczać, że coś jest nie tak z pamięcią czytnika. Możesz pisać na support PocketBooka. Im więcej podasz konkretów (np. zrzuty komunikatów błędów przy próbie usunięcia e-booków z czytnika, film), tym większa szansa na pomoc.

https://pocketbook.pl/pl-pl/support-pl

_________________
Recenzje e-czytników PocketBook Touch HD 3 - recenzja czytnika InkBOOK LUMOS - recenzja czytnika


18 lis 2019 19:27:08
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 12 lut 2016 0:49:04
Posty: 216
eCzytnik: Kindle, Inkbook, Pocketbook
Post Re: Pb touch lux 3 problem
Alcek napisał(a):
Jeśli to nic nie pomoże, to może oznaczać, że coś jest nie tak z pamięcią czytnika.

Tak, możliwe, że koleś opchnał egzemplarz z popsutą pamięcią. To stosunkowo częsty problem w tym modelu, też to miałem i opisywałem swego czasu na forum. Niestety, do TL3 wkładali wyjątkowo badziewne karty microSD jako pamięć wewnętrzną. Jeden z forumersów polecał kontakt z rosyjskim serwisem Pocketbooka, który za niewielką opłatą wysyła nową kartę, wystarczy otworzyć czytnik i podmienić.

_________________
Pocketbook 902 Pro (4Q 2011 – 2015?). Pocketbook Touch Lux 3 (od VII 2015 – VI 2018 (padła pamięć)). Inkbook Obsidian (od II 2016). Kindle Oasis 2 (od XII 2017).


19 lis 2019 0:38:54
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron