Teraz jest 28 mar 2024 16:58:06




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Brak podświetlenia C65 After Glow po ładowaniu 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 29 sty 2014 10:41:53
Posty: 32
eCzytnik: Onyx C65 HD Storia
Post Brak podświetlenia C65 After Glow po ładowaniu
Witam,

Wczoraj wieczorem podłączyłem czytnik do ładowania, dziś rano chcąc sobie poczytać włączam czytnik a tu nic, zero reakcji. Więc podłączam kablem USB do komputera, nic to samo. Czytnik jest po gwarancji, a że dziś niedziela nikt mi nic nie pomoże więc piszę tutaj. I dalej nic czytnik w ogóle się nie włącza. Sobie myślę co tu robić , a rozłożę go i co się okazało, wysunął się lekko wtyk baterii. Ucieszony tym faktem włączam czytnik i o dziwo działa, ale co by nie było przy niedzieli wszystko cacy nie mam w ogóle podświetlenia. Nic nie dają zmiany w ustawieniach, suwak podświetlenia działa ale co z tego jak nie ma podświetlenia. Przywróciłem czytnik do ustawień fabrycznych, niestety dalej to samo. Czytnik ma już 3 lata. Ale co dziwne przed podłączeniem do ładowania było wszystko dobrze, ale włączając czytnik do ładowania go nie wyłączyłem tylko wygasiłem. Teraz zamiast C65 After Glow z podświetleniem to zrobiła mi się Storia.


Może ktoś miał podobny przypadek. Czy to po prostu minął czas podświetlenia i kicha. Może ktoś z Was zna jakiś serwis ebooków w Warszawie najlepiej w okolicach Bródna , Tarchomina, Żoliborza.


Dziękuję i Wszystkich pozdrawiam


27 lis 2016 12:27:19
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2014 22:47:23
Posty: 711
eCzytnik: PocketBook InkPad 3 (740)
Post Re: Brak podświetlenia C65 After Glow po ładowaniu
Ciekawe. Zawsze z produktami ArtaTechu coś się dzieje po podłączeniu do ładowania. Jakiś spisek czy co?
... Acha i prawie zawsze po okresie gwarancji i zawsze z winy użytkownika.

_________________
Czytniki:
1 - Onyx Book X61E - samoczynnie pękł ekran w trakcie całonocnego ładowania
2 - PocketBook Basic 2 (614W) - sprzedany w stanie idealnym po 20 miesiącach użytkowania.
3 - PocketBook Touch Lux 3 (626) - sprzedany w stanie idealnym po 55 miesiącach użytkowania.
4 - PocketBook InkPad 3 (740) - mój, PocketBook Touch Lux 4 (627) - żony, Kindle PW5 - syna, Kindle 8 - córki, Kindle 7 - zapasowy :-)


27 lis 2016 19:00:33
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 29 sty 2014 10:41:53
Posty: 32
eCzytnik: Onyx C65 HD Storia
Post Re: Brak podświetlenia C65 After Glow po ładowaniu
No niestety, napisałem nawet do ArtaTech czy w ogóle się jeszcze zajmują naprawami pogwarancyjnymi. Ciekawe czy w ogóle coś odpiszą.
Dlatego szukam jakiegoś serwisu w Warszawie, może ktoś coś poradzi. Specjalinie kupiłem czytnik z podświetleniem bo czytam wieczorami, a tak znowu lampkę trzeba przeprosić


27 lis 2016 19:42:47
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 kwi 2012 18:56:52
Posty: 405
eCzytnik: Pocketbook Inkpad 3
Post Re: Brak podświetlenia C65 After Glow po ładowaniu
Obawiam się, że musisz zacząć szukać nowego czytnika jeśli chcesz światełko. Naprawa jeśli jest w ogóle mozliwa, będzie kosztować sporo


27 lis 2016 20:49:01
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 29 sty 2014 10:41:53
Posty: 32
eCzytnik: Onyx C65 HD Storia
Post Re: Brak podświetlenia C65 After Glow po ładowaniu
Witam ponownie,
Wysłałem zapytanie do firmy ArtaTech czy jeszcze zajmują się naprawą pogwarancyjną, prosili żeby wysłać urządzenie, ale w między czasie znalazłem w Warszawie serwis telefonów GSM, podjechałem spytałem się czy się tym zajmują, czyli e-bookami. Niestety nie ale Pan był na tyle uprzejmy, że powiedział ze zajrzy co się stało. Co się okazało, uszkodzeniu uległa jedna taśma, dlatego nie było podświetlenia. Nie wiem co zrobił ale taśmy nie wymieniał, powiedział je ją połatał. :-). I został czytnik naprawiony za 50 zł.
Także zależy na jaki serwis się trafi, do innych dzwoniłem to jedynie mogliby naprawić wtyk do ładowania. Więc nadal się ciesze czytnikiem z podświetleniem.


11 gru 2016 14:03:09
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 29 sty 2017 15:15:45
Posty: 1
Lokalizacja: Poland
Post Re: Brak podświetlenia C65 After Glow po ładowaniu
Fajnie bo u nas podobny problem i spróbuję też :)
Pozdrowionka

_________________
try it now


09 lut 2017 18:13:10
Zobacz profil ICQ YIM
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: