Teraz jest 19 mar 2024 4:42:38




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Onyx i62HD Angel Glow - brak połączenia z komputerem po USB 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 29 mar 2017 22:12:10
Posty: 2
eCzytnik: Onyx i62HD Angel Glow
Post Onyx i62HD Angel Glow - brak połączenia z komputerem po USB
Witam

Od pewnego czasu mam problem z połączeniem tytułowego czytnika z komputerem. Standardowe pytanie po stronie urządzenia czy chcę połączyć z komputerem wyświetla się, po jego zaakceptowaniu zachodzi próba połączenia z komputerem. System na ułamek sekundy widzi "Linux External USB device" po czym pokazuje błąd połączenia z urządzeniem przenośnym.

Próbowałem użyć różnych przewodów USB, różnych systemów operacyjnych (Win10, Win8.1 oraz Manjaro Linux), zrestartować czytnik, sformatować czytnik oraz przywrócić ustawienia fabryczne. Wszystko to nie dało efektu, stąd też proszę o pomoc. Czy gdzieś można znaleźć jakiekolwiek sterowniki czy aktualizacje do i62HD Angel Glow? Po połączeniu z internetem czytnik szuka aktualizacji ale wydaje się ze wyszukiwanie kończy się porażką (pomimo podłączenia do sieci). Aktualna wersja zainstalowanego firmware: 1.8 build 20131129

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam


29 mar 2017 22:21:27
Zobacz profil
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2834
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: Onyx i62HD Angel Glow - brak połączenia z komputerem po
A nie masz innych urządzeń USB podłączonych w tym samym czasie? Onyx może mieć taki apetyt, że inne rzeczy mu przeszkadzają. Kiedyś jak podłączyłem u ojca Onyksa, to kindle podłączony do sąsiedniego złącza się zawiesił :roll:

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


31 mar 2017 11:35:43
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 29 mar 2017 22:12:10
Posty: 2
eCzytnik: Onyx i62HD Angel Glow
Post Re: Onyx i62HD Angel Glow - brak połączenia z komputerem po
Problem w pewnym momencie ustąpił ograniczając się tylko do problemów z wymianą plików pomiędzy komputerem a czytnikiem (połączenie po USB "zrywało się" przy próbie manipulacji zawartości pamięci czytnika). Coś z jego apetytem na prąd jest na rzeczy, ponieważ problemy występowały przy połączeniu z laptopem oraz desktopem przy użyciu panelu przedniego komputera. Podłączenie czytnika do panelu tylnego komputera okazało się bezproblemowe.


25 lip 2017 0:26:35
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron