Teraz jest 29 mar 2024 11:49:26




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
a miało być tak pięknie 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 30 gru 2014 12:50:28
Posty: 6
eCzytnik: onyx boox afterglow 2
Post a miało być tak pięknie
Kupiłem czytnik AfterGlow 2 w grudniu.
Czytając forum jestem bardzo rozczarowany - nie czytnikiem- firmą która to postanowiła po zainkasowaniu pieniędzy pozostawić nas bez poprawek. Pomijam fakt gdy po zakupie nie mogłem się dodzwonić do firmy bo wszyscy zrobili sobie ferie.
Jeśli chodzi o mnie to zaufanie zostało mocno nadszarpnięte i z pewnością nie kupie już nic z pod tej marki.
Dla mnie bardzo ważną sprawą jest to, że firma potrafi zadbać o swoich klientów. Niestety dostałem po odczytaniu poprzednich wiadomość naprawdę sporą dawkę demotywacji. To chyba się nazywa dysonans po zakupowy.
a czytnik cóż będę używał próbując nie denerwować się jego drobnymi błędami.
Z poważaniem
bookva


14 sie 2015 10:08:32
Zobacz profil
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 sie 2015 11:12:00
Posty: 142
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: inkBOOK
Post Re: a miało być tak pięknie
bookva napisał(a):
Kupiłem czytnik AfterGlow 2 w grudniu.
Czytając forum jestem bardzo rozczarowany - nie czytnikiem- firmą która to postanowiła po zainkasowaniu pieniędzy pozostawić nas bez poprawek. Pomijam fakt gdy po zakupie nie mogłem się dodzwonić do firmy bo wszyscy zrobili sobie ferie.
Jeśli chodzi o mnie to zaufanie zostało mocno nadszarpnięte i z pewnością nie kupie już nic z pod tej marki.
Dla mnie bardzo ważną sprawą jest to, że firma potrafi zadbać o swoich klientów. Niestety dostałem po odczytaniu poprzednich wiadomość naprawdę sporą dawkę demotywacji. To chyba się nazywa dysonans po zakupowy.
a czytnik cóż będę używał próbując nie denerwować się jego drobnymi błędami.
Z poważaniem
bookva

@bookva, całą sprawę szczegółowo opisaliśmy w komunikacie umieszczonym na naszej stronie. Rozumiemy rozgoryczenie, ale trzeba też zrozumieć, że na pewne rzeczy po prostu nie mamy wpływu.


14 sie 2015 10:26:42
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 08 sty 2015 9:52:38
Posty: 155
eCzytnik: Trekstor 4INK
Post Re: a miało być tak pięknie
Wizerunek firmy można budowa i "budować". Tutaj mamy książkowy wręcz przykład jak wizerunku nie budować. Też kiedyś miałem podobne przypadki, ale jeżeli zwyczajne pisma nie pomagały (trzeba niestety poświęcić trochę czasu i przeczytać stosowne przepisy) to przez kancelarię już tak. Niekiedy wysyłanie pism do wiadomości Powiatowego Rzecznika Konsumenta już wystarcza. Natomiast działanie w grupie to zupełnie inna "siła rażenia" - wtedy i media (chociażby i lokalne) mogą się zainteresować.


14 sie 2015 10:35:27
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: