Teraz jest 28 mar 2024 22:08:37




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Onyx C65 Afterglow - aktualizacja systemu? 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 05 lip 2014 23:04:04
Posty: 58
Lokalizacja: Głogów
eCzytnik: Onyx C65 Afterglow
Post Onyx C65 Afterglow - aktualizacja systemu?
Hej, dzisiaj po włączeniu wifi pojawił mi się komunikat "Aktualizacja systemu. Znaleziono nową wersję oprogramowania! Czy chcesz wykonać aktualizację? Wersja oprogramowania: 1.0.6, rozmiar: 154M". Ale widzę, że na stronie onyx-ereader dalej wisi wersja z marca 2014 roku, na facebooku Arta Tech też żadnych informacji o aktualizacji... Ktoś też tak ma i ją zainstalował? Ja na razie tego nie zrobiłam, bo jestem bardzo zadowolona z działania czytnika na obecnej wersji, więc najpierw wolałabym się dowiedzieć, co ta nowa zmienia :)


06 lut 2015 14:26:13
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 kwi 2014 9:55:45
Posty: 27
Post Onyx C65 Afterglow - aktualizacja systemu?
Właśnie zainstalowalem i działa . nie zauwazylem jakichś drastycznych zmian. Dam znać po paru dniach czy cos się zmieniło.
Update 7/02
Na szybko: zmieniła się kolejność menu na dole teraz aplikacje są na pierwszej stronie - dla mnie lepiej łatwiej się dostać do Legimi.
Dotyk nieco lepiej działa - zwłaszcza klawiatura chwyta lepiej litery. Wydaje mi się ze zwiększyła się czcionka w komunikatach systemowych.
Update 8/02
Po zainstalownaiu popsuło sie Legimi. Restartowalo sie przy próbie otwarcia książek pobranych przed aktualizacja i dodatkowo zgubiło dane logowania . Pomogło usunięcie wszystkich książek z polki, reset ustawień aplikacji z poziomu zarządzania aplikacjami i ponowne pobranie ( trochę klikania).


08 lut 2015 15:18:16
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2015 22:37:56
Posty: 2
eCzytnik: Onyx Boox Storia C65
Post Re: Onyx C65 Afterglow - aktualizacja systemu?
Witam.
To mój pierwszy post i od razu z problemem :).

Zaktualizowałem swój czytnik Onyx Boox Storia c65 do wersji 1.0.6 i zniknęły mi książki z głównego ekranu Teraz Czytane i Ostatnio Czytane/Ostatnio Dodane. Dodatkowo w zakładce Biblioteka jest pusto :(

Otworzenie książki nie dodaje jej na półkę, nie dokłada do ostatnio czytanych. Generalnie korzystanie z czytnika stało się niekomfortowe. Do tego wydaje mi się, że wolniej reaguje na dotyk, domyślna aplikacja do czytania strasznie wolno odświeża strony mrugając po 2,3 razy na przerzucenie strony :( Sytuację ratuje wybór Onyx Reader jako domyślny program do e-książki.

Generalnie najchętniej wróciłbym do poprzedniej wersji bo tam wszystko działało w jak najlepszym porządku (1.0.5).

Zadałem pytanie serwisowi i poczekam na odpowiedź ale to pewnie najwcześniej jutro coś się wyjaśni a być może już ktoś przez to przechodził.

Pozdrawiam


08 lut 2015 22:49:28
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2015 22:37:56
Posty: 2
eCzytnik: Onyx Boox Storia C65
Post Re: Onyx C65 Afterglow - aktualizacja systemu?
Odpowiem sam sobie ale może komuś się przyda :)

Nie pomógł reset przy pomocy guzika. Urządzenie się zrestartowało a problem występował nadal.
Dopiero reset do ustawień fabrycznych z poziomu oprogramowania "naprawił" czytnik. Książki prawidłowo pojawiają się w zakładkach Teraz czytane, Ostatnio czytane.
Ustawienia/System/Polityka Prywatności/ustawienia fabryczne.

Minus to ponowna konfiguracja czytnika.
Ale na szczęście już wszystko w porządku.

Pozdrawiam


08 lut 2015 23:44:22
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 30 kwi 2014 10:14:28
Posty: 56
Lokalizacja: Kielce
eCzytnik: Onyx AfterGlow, Kindle PW2
Post Re: Onyx C65 Afterglow - aktualizacja systemu?
agatucha napisał(a):
Ja na razie tego nie zrobiłam, bo jestem bardzo zadowolona z działania czytnika na obecnej wersji, więc najpierw wolałabym się dowiedzieć, co ta nowa zmienia :)

Ja czytając o problemach z aktualizacją na T68 na pewno tego nie pobiorę, chyba że jakieś ochy i ahy będą na tym forum lub będzie trzeba sprzęt do serwisu oddać. Mam soft przerabiany przez airs, jestem zadowolony i nie sądzę żeby ta aktualizacja coś wniosła.


09 lut 2015 15:49:09
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 05 lip 2014 23:04:04
Posty: 58
Lokalizacja: Głogów
eCzytnik: Onyx C65 Afterglow
Post Re: Onyx C65 Afterglow - aktualizacja systemu?
Też właśnie widzę, że więcej złego niż dobrego ;) ja mam tę wersję z marca 2014 i naprawdę do niczego się przyczepić nie mogę (no, może jedynie dotyk mógłby być wrażliwszy), także też się wstrzymuję :)


09 lut 2015 15:57:59
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 17 mar 2014 17:59:28
Posty: 3
eCzytnik: boox c65 after
Post Re: Onyx C65 Afterglow - aktualizacja systemu?
Boh Ci zapłać dobry człowieku :) Dzięki za rozwiązanie problemu :)

ermar napisał(a):
Odpowiem sam sobie ale może komuś się przyda :)

Nie pomógł reset przy pomocy guzika. Urządzenie się zrestartowało a problem występował nadal.
Dopiero reset do ustawień fabrycznych z poziomu oprogramowania "naprawił" czytnik. Książki prawidłowo pojawiają się w zakładkach Teraz czytane, Ostatnio czytane.
Ustawienia/System/Polityka Prywatności/ustawienia fabryczne.

Minus to ponowna konfiguracja czytnika.
Ale na szczęście już wszystko w porządku.

Pozdrawiam


17 lip 2015 13:13:03
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron