Teraz jest 28 mar 2024 14:01:52




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Onyx Afterglow zawiesił się, pomocy!!! 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 18 gru 2016 19:53:27
Posty: 1
eCzytnik: Onyx C65 afterglow
Post Onyx Afterglow zawiesił się, pomocy!!!
Witam serdecznie. Mój onyx c65 ag, do dzisiaj działał normalnie. Kilka godzin temu chciałam go włączyć i zonk, czytnik zawiesił się tak jakby w momencie ładowania strony głównej. Pokazuje mi się napis After Glow i ten spadający z góry diamencik i tak sobie spada i spada już od kilku godzin. Nic nie pomaga, od kilku godzin jest pod ładowarką, resetowałam, dłużej, krócej, co najmniej kilkadziesiąt razy. Ciągle to samo, pokazuje się napis, diamencik zaczyna latać z góry na dół i tak sobie lata. Po podłączeniu do komputera zero reakcji, sterowniki się instalują poprawnie, urządzenie niby gotowe do użycia, następnie dosłownie na ułamek sekundy pojawia się dodatkowy dysk i znika, nawet nie jestem w stanie kliknąć na niego myszką. Karty sd w ogóle nie pokazuje. Co to może być? Urządzenie ma prawie trzy lata, ale do tej pory działało bez zarzutu. Proszę o pomoc, bez czytnika jak bez ręki, uzależniona jestem chyba :(


18 gru 2016 20:11:04
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 kwi 2012 18:56:52
Posty: 405
eCzytnik: Pocketbook Inkpad 3
Post Re: Onyx Afterglow zawiesił się, pomocy!!!
No tak. Widać AG był przewidziany na 3 lata. W moim dotyk wysiadł po 3 latach i też nie widać czytnika po podłączeniu do kompa. Już jedzie do mnie nowy Pocketbook. Obawiam się, że musisz zacząć szukać nowego czytnika


18 gru 2016 21:27:10
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 29 sty 2014 10:41:53
Posty: 32
eCzytnik: Onyx C65 HD Storia
Post Re: Onyx Afterglow zawiesił się, pomocy!!!
Miałem podobnie tylko że umie nie latał kwadracik a się zawiesił.Pomogło mi rozłożenie czytnika, delikatnie go otwórz, odepnij i podepnij ponownie baterie i zobacz może to coś pomoże, u mnie pomogło.


25 gru 2016 11:16:48
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron