Teraz jest 28 mar 2024 23:48:13




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
[kumulator] Boox 60 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lut 2010 20:17:30
Posty: 3
Post [kumulator] Boox 60
Witam,
zbieramy grupę do zakupu Booxa 60 po niższej cenie, więcej informacji na stronie poniżej:
http://www.kumulator.pl/categories/31/seed_products/145
pozdrawiam


25 lut 2010 20:34:01
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 sty 2010 22:36:51
Posty: 437
Post Re: [kumulator] Boox 60
Nie lepiej kupić Bebooka Neo za mniej niż 1300zł (z przesyłką)?

_________________

https://market.android.com/developer?pub=Magory - moje gry na Androida, wszystkie w HD, na tablety, działają też na komórkach
http://magory.net - programista freelancer,


26 lut 2010 8:38:20
Zobacz profil WWW
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: [kumulator] Boox 60
W opisie jest mowa o ładowarce i pokrowcu. Poza tym celem kumulatora jest zebranie większej ilości osób, by wynegocjować niższą cenę. Zobacz, że fala "zapisał się" na 1100 zł - czyli tyle byłby skłonny zapłacić za ten eCzytnik.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


26 lut 2010 8:41:19
Zobacz profil WWW
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post Re: [kumulator] Boox 60
Czy ktokolwiek używał już tego kumulatora do zakupu czegokolwiek? Podany przykład kumulacji z historycznymi postaciami jest tak chaotyczny i durnowaty, że nie chce mi się nawet go próbować zrozumieć:

http://www.kumulator.pl/how_it_works/details

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


26 lut 2010 21:25:52
Zobacz profil
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: [kumulator] Boox 60
Kell napisał(a):
Czy ktokolwiek używał już tego kumulatora do zakupu czegokolwiek? Podany przykład kumulacji z historycznymi postaciami jest tak chaotyczny i durnowaty, że nie chce mi się nawet go próbować zrozumieć:

http://www.kumulator.pl/how_it_works/details

Nie używałem, ale słyszałem już dawno temu. Udało się tam między innymi sprawnie zorganizować zakup openmoko (i to chyba ze 2 razy).
Idea jest taka, że trzeba skrzyknąć więcej osób i wtedy dostaje się do cen zakupu rabat.

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


27 lut 2010 12:43:11
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lut 2010 20:17:30
Posty: 3
Post Re: [kumulator] Boox 60
Dla mnie to też jest pierwsze doświadczenie z kumulatorem, ale znam ludzi, którzy kupili właśnie FreeRunnery -telefony z openmoko (http://wiki.openmoko.org/wiki/Neo_FreeRunner), Prawie 200sztuk przyszło w ten sposób do Polsku! Niedawno kupowali w ten sposób nokie n900. Od dobrze znanych mi osób wiem że jest to bezpieczne i naprawdę pozwala obniżyć koszty. Jedyna wadą jest czas, który mija od chwili wyrażenia chęci zakupu do jego zrealizowania.

Kumulator zbiera grupę zainteresowanych kupnem pewnego produktu, gdy jest ich odpowiednio dużo zaczyna szukać dostawcy, dostawców. Oni określają progi cenowe w jakich mogą sprzedać dane wielkości towaru.
Jeżeli w kumulacji bierze udział więcej niż jeden dostawca, po zakończeniu okresu zbierania zamówień sprzedający biorą udział w aukcji, która służy wyłonieniu najlepszej oferty.
Następnie wygrywający dostaje adresy kupujących a my cenę jaką ostatecznie mamy zapłacić -nie większą niż zadeklarowaliśmy.
To wszystko, kumulator zarabia na prowizji od sprzedającego, nas to nie interesuje.

Acha, w czasie trwania składania propozycji można zmieniać jeszcze cenę w zależności od tego jaka wydaje nam się realna do osiągnięcia przy zebranej liczbie zamówień.


27 lut 2010 22:54:28
Zobacz profil
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post Re: [kumulator] Boox 60
Cytuj:
Acha, w czasie trwania składania propozycji można zmieniać jeszcze cenę w zależności od tego jaka wydaje nam się realna do osiągnięcia przy zebranej liczbie zamówień.

No dobra - załóżmy że 10 osób się zgłosi z zamiarem zakupu Booxa 60, a po zakończeniu i ustaleniu ceny połowa rozmyśli się, że jednak nie chce tego ecztnika. Co wtedy?

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


28 lut 2010 10:11:08
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lut 2010 20:17:30
Posty: 3
Post Re: [kumulator] Boox 60
Sprzedawca określa progi cenowe w zależności od ilości sprzedawanych urządzeń (sumy transakcji)
Cenę można zmieniać do końca trwania kumulacji, potem w zależności do tego ilu użytkowników zadeklarowało chęć zapłacenia więcej niż chce sprzedawca określana jest cena końcowa. Po zakończeniu kumulacji jesteś zobowiązany do zakończenia transakcji -tak samo jak na allegro.
Jeśli tuż przed końcem ustawisz cenę na 1pln pewnie nie będziesz musiał kupować (a jak kupisz to pewnie będziesz bardzo szczęśliwy), inni zapłacą więcej jeśli zmieni się próg zadeklarowany przez sprzedającego.


01 mar 2010 1:03:26
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron