Teraz jest 28 mar 2024 10:41:35




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Taniec wszelkiego rodzaju 
Autor Wiadomość
Post Taniec wszelkiego rodzaju
Jestem ciekawa czy są tu osoby które lubią taniec?? A jeśli tak to jaki. Ja sama osobiście uwielbiam tańczyć. Od baletu, przez ShowDance po Disco :D Świetny sposób na spalenie kalorii, sprawiający masę frajdy :P A co Wy sądzicie na ten temat??


17 wrz 2007 17:28:21
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
:D JA JA JA :D :D lubie tanczyc aczkolwiek trudno to zaliczyc do gatunku bo kazdy moj "wystep" jest improwizowany w zaleznosci od aktualnie lecącej nutki ;) w zasadzie potrafie chyba "dopasować" sie do wiekszosci gatunkow ;)

_________________
Obrazek


17 wrz 2007 18:13:36
Zobacz profil
Post 
Haaaaa ja też lubię popląsać, swego czasu chodziłem na kurs ale krótko i zdążyłem poznać kilka podstawowych kroków: Walca, Tanga, Cza-Czy, Rock&Rolla i Disco, ogólnie to nie gardzę żadną muzykę i podryguje przy każdej :>


17 wrz 2007 18:49:38
Post 
oj, taaaak .Uwielbiam tańczyć! Choć taniec w moim wykonaniu to styl--->wyGiNaj ŚmiAłO CiAło:) Oł yeee!


13 mar 2008 11:53:01
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
Ja to za to jak już się wkręcę to wywijam jak spręzynka :P Ogólnie to jest to totalna amatorszczyzna... Ale taniec to rzecz jak najbardziej pozytywna, fajna rozrywka, fajny sposób na podryw, fajny sposób na spalanie kalorii....

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


14 mar 2008 17:45:14
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 mar 2008 14:53:51
Posty: 44
Lokalizacja: ÂŚwiat
Post 
Ja uwielbiam tańczyć, z resztą przy każdej muzyce jestem w stanie zatańczyć. Zamykam oczy i czuję ten rytm.
Ostatnio nawet zakupiłam sobie matę do tańczenia w domu , super sprawa, dla poszerzenia kroków tanecznych i poprawienia kondycji :P


14 mar 2008 18:01:41
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
Tego, że ja tańczyć potrafię to nie napiszę :) ale to, że lubię to i owszem :) Jeden z lepszych odstresowywaczy jak dla mnie.... A taka mata to musi byc fajna sprawa... Gdyby nie cena to dawno bym się w nią zaopatrzył ;)

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


14 mar 2008 18:07:13
Zobacz profil
Post 
A ja, ostatnio zapisałam się na kurs tańca towarzyskiego i gorąco polecam wszystkim !! Pierwszy etap mam już za sobą, przede mną drugi :P Od lutego nauczyliśmy się kroków podstawowych między innymi salsy, rumby, cha-chy, walca angielskiego, wiedeńskiego, tanga i... (tu was zaskocze) WESTERN PARTY :D A apropo tańca jako sposobu na podryw, to taka rumba jest chyba the best :P


14 mar 2008 19:29:14
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
Taki kurs to rzeczywiście fajna rzecz może być.... Tylko siakiś partner/partnerka by się do tego przydała...a o to nie zawsze łatwo. A co do tej rumby to zapamiętam, jak kiedyś będę chciał jakąś dziewczynę poderwać ;)

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


14 mar 2008 19:33:35
Zobacz profil
Post 
Co do partnera to w twoim przypadku nic prostszego.. Ja na ten kurs poszłam sama i mogę Cię zapewnić, że liczba wolnych kobiet, znacznie przewyższała liczbę wolnych mężczyzn. Tak więc będziesz mieć nawet wybór. :P A instruktor powiedział, że niestety tak jak zawsze - mężczyźni są mniej "żądni" kunsztu tanecznego :P


15 mar 2008 9:39:17
Post 
kursy tańca dużo pomagają polecam !!!


26 mar 2008 18:25:55
Post 
Taniec to najlepszy sposob na odstresowanie i zrzucenie paru kalorii . ;] Najlepiej bawic sie przy disco - polo ! Myslcie co chcecie . ;]


26 mar 2008 22:07:22
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 mar 2008 23:11:10
Posty: 39
Lokalizacja: Nimnaros
Post 
Taniec. Definicja tego słowa jest bardzo ciekawa ;)

Wikipedia napisał(a):
Taniec to zespół zjawisk ruchowych będący transformacją ruchów naturalnych, powstający pod wpływem bodźców emocjonalnych, zazwyczaj skoordynowany z muzyką


Lubię generalnie tańczyć. Teoretycznie jestem po kursie, ale tak naprawdę to nic z tego nie pamiętam, bo tańce towarzyskie są strasznie niepraktyczne, na imprezie nie pojedziesz przecież rumby, jak tam ciągle upca upca w głośnikach :P No i full na parkiecie, że trzeba łokciami roztrącać. Jednak, jakby nie było, samą naukę wspominam bardzo miło i polecam wszystkim - ruch, muzyka, przyjemność, zdrowie, dzioucha przy boku... :)

_________________
Kiedy siła miłości przezwycięży miłość do siły - świat pozna pokój.
Hendrix


30 mar 2008 1:00:02
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2008 11:25:15
Posty: 52
Post 
Taniec brzucha... ;P

Moim zdaniem tańcowanie powinno być w szkołach zamiast WFu. Zamiast skoków przez kozla i pompek - twista, sambę i fokstrota... Byłoby cudnie.
Odkąd tańczę nawet chodzę inaczej. A szczególnie tąńce orientalne kobietom polecam. Jakie się ma miękkie bioderka... ;D

_________________
Ty, który stwarzasz jagody...
Moje zapasy źródeł ;)
Obrazek


31 mar 2008 11:28:43
Zobacz profil
Post 
Oh, ja po prostu uwielbiam tańczyc! Robie to wszędzie: w domu, szkole, u przyjaciół. To jest cudowne


01 kwi 2008 18:38:42
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron