Teraz jest 28 mar 2024 16:24:09




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Kindle paperwhite i Kindle for Android - synchronizacja 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 05 maja 2019 8:39:34
Posty: 1
Post Kindle paperwhite i Kindle for Android - synchronizacja
Dzień dobry,
jestem na etapie kupna mojego pierwszego czytnika i zastanawiam się między modelami Kindle paperwhite 4, a PocketBook Touch HD3.
Jedną z rzeczy na której najbardziej mi zależy to synchronizacja między czytnikiem, a telefonem z androidem pozycji czytania, podkreśleń, notatek i eksportem ich np. do Evernote itp.
Znalazłem trochę informacji na ten temat (artykuły są z różnych lat) i chciałbym abyście potwierdzili lub zweryfikowali to co udało mi się dowiedzieć.

Książki jakie będę wysyłał na Kindle będę kupował/kupiłem z polskich księgarni.

1. Wysłane książki będą lądowały w sekcji DOCS na serwerze Amazon i ponieważ nie są one kupione w Amazon to na serwerze nie będę mógł ich czytać, przeglądać zaznaczeń i notatek. Tak/Nie
2. Pozycja czytania będzie się bez problemu synchronizowała między Kindle PW, a Kindle For Android. Tak/Nie
3. Zakładki, zaznaczenia i notatki będą się synchronizowały między Kindle PW, a Kindle For Android w obie strony. Tak/Nie
4. Zakładki, zaznaczenia i notatki będą się synchronizowały w obie strony ale tych zrobionych na Kindle for Android nie będzie w pliku My Clippings.txt na Kindle PW. Tak/Nie
5. Wszystkie zakładki, zaznaczenia i notatki zrobione na Kindle PW i Kindle For Android będą widoczne tylko w Kindle for Android. Tak/Nie

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi.
Robert


05 maja 2019 10:00:36
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron