Teraz jest 28 mar 2024 22:40:31




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Tryb landscape w Kindle Touch 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 24 lis 2011 21:46:31
Posty: 21
eCzytnik: Kindle Touch
Post Tryb landscape w Kindle Touch
Witam!

Nabyłem drogą kupna Kindle Touch (wersja z reklamami zamawiana do znajomego do USA). Co prawda nie mam go jeszcze fizycznie u siebie, jednak dopiero teraz dotarło do mnie, że Touch nie ma tryby poziomego (landscape).
Szczerze mówiąc wiązałem wielkie nadzieje z połączenia poziomego trybu i dotykowego ekranu podczas czytania specjalnie obciętych PDFów. Jestem na siebie zły, bo nie zauważyłem braku informacji o trybie landscape na stronie opisującej Kindle Touch.

Dlatego powstaje pytanie:
Czy jest szansa (a jeśli tak to jak nikła i złudna ona jest) na to, że tryb landscape pojawi się kiedyś w przyszłości, w którejś z aktualizacji?
Czy może trzeba będzie poczekać na wersję któregoś z alternatywnych softów?

Widzicie ogólnie szansę na poprawę tej sytuacji? Tak samo jak na poprawę szybkości, bo na testach widać, że Touch zostaje w tyle za zwykłym Kindle 4.

Podpisano
Zasmucony i zniesmaczony swoim gapiostwem przyszły użytkownik Kindle Touch.


24 lis 2011 21:54:52
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 lis 2011 16:46:25
Posty: 20
eCzytnik: kindle
Post Re: Tryb landscape w Kindle Touch
Witam,

jeżeli brak trybu horyzontalnego spowodowany jest jedynie koniecznością wypuszczenia produktu w listopadzie – więc niedopracowaniem softu, szansa na uaktualnienie jest spora,
jeżeli jednak jest to spowodowane technicznymi ograniczeniami sensora podczerwieni (czy to przepustowość, czy podział ekranu na strefy, czy cokolwiek innego), to myślę, że dopiero Kindle piątej generacji podoła temu zadaniu.

_________________
Witek

Nie jestem tym co jem,
nie jestem tym co czytam.


Ostatnio edytowano 24 lis 2011 23:32:58 przez buttle, łącznie edytowano 1 raz



24 lis 2011 23:09:11
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 mar 2011 17:12:46
Posty: 517
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: K3, K4, KT, KPW, M92B, Galaxy Note
Post Re: Tryb landscape w Kindle Touch
Proponuję Ci poczekać, aż pojawi się jailbreak dla nowych modeli Kindle; wtedy będziesz mógł zainstalować takie czytniki jak fbreader, CoolReader, czy nawet Duokan, którego wersja dla K4 jest już w drodze. Każdy z wymienionych umożliwia obracanie ekranu.

_________________


24 lis 2011 23:18:31
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: