Teraz jest 28 mar 2024 11:54:08




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Czy gracie na jakiś instrumentach muzycznych? 
Autor Wiadomość
Post Czy gracie na jakiś instrumentach muzycznych?
Ja gram na flecie prostym stylu barokowego, uczę się grać na fletni pana w tonacji G i indiańskim flecie miłosnym wykonanym własnoręcznie z bambusa, na którym instrumencie gra się najtrudniej moim skromnym zdaniem na fletni pana a to dlatego że przy tym instrumencie trzeba mieć naprawdę mocną przeponę (jeden z powodów dlaczego rzuciłem palenie) :wink:


27 lip 2008 20:11:03
Post 
...zeby więcej osób zaczęło grac na takim flecie..tooo palenie spadło by o połowe:):)
ja gram na skrzypcach i pianinku...


11 wrz 2008 18:44:12
Post 
ja na gitarze basowej


24 wrz 2008 15:55:53
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2008 20:39:35
Posty: 37
Lokalizacja: daleko od Ojczyzny
Post 
W szkolnej orkiestrze uczylam sie grac na saksofonie barytonowym. Poczatki byly ciezkie ze wzgledu na wielkosc i ciezar instrumentu (drobniutka ze mnie istotka) ale na siedzaco dalam rade :P Niestety gra zaczela isc w parze z nadmiarem nauki i musialam zrezygnowac :( Oczywiscie z gry na saksofonie...

_________________
Per aspera ad astra...


12 paź 2008 14:03:09
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 03 sty 2009 7:47:26
Posty: 15
Post 
Jak byłam młodsza to nienawidziłam ćwiczeń, gram na pianinie :P

_________________
deamon


05 sty 2009 21:35:58
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
Ja wprawdzie na nic nie gram, ale tak po cichu marzy mi się umiejętność gry na jakimś instrumencie.... Może jakaś gitara ( bo jest taka rockowa :) ), albo fortepian ( bo jest taki klasyczny :) ) albo chociaż harmonijka ustna ( bo jest taka bluesowa :) )

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


17 sty 2009 1:25:19
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lut 2008 17:56:46
Posty: 85
Lokalizacja: Z takiego miejsca, którego nie ma
Post Re: Czy gracie na jakiś instrumentach muzycznych?
Kiedyś, dawno temu próbowałam nauczyć się grać na gitarze - nie wyszło: zbyt mała motywacja, kiepski nauczyciel, przeświadczenie o włąsnej nieudolności w tej dziedzinie. Od jakiegoś czasu próbuję grać na keyboard'zie, przy czym próby to nieśmiałe i rzadkie, niemniej w Wigilię rodzinnym śpiewom towarzyszył ciuchutkie dźwięki pianina (tu hołd składam rodzicom za cierpliwość i wyrozumiałość ;) ). Na dnie świadomości śni marzenie o skrzypcach. Czasem się budzi i gra smutnie i rzewnie "nigdy, nigdy", ale może, kiedyś, w przyszłości...

_________________
Ludzie mówią, że życie to jest to, ale ja wolę sobie poczytać.


http://www.larche.org.pl/ - Arka (L’Arche) jest rodziną wspólnot, w których razem żyją i pracują osoby z niepełnosprawnością intelektualną oraz asystenci, którzy na pewien czas lub na stałe decydują się być w Arce.

http://www.stowarzyszenie-razem.org - Dolnośląskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Zepsołem Downa


12 mar 2009 18:50:11
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 mar 2009 9:28:22
Posty: 11
Post Re: Czy gracie na jakiś instrumentach muzycznych?
No cóż, ja gram trochę na gitarze, trochę na klawiszach, ale głównie zajmuje się emitowaniem dzwięków za pomocą własnego głosu, czyli półamatorsko spiewaniem.
Ale to, czego naprawdę chciałbym spróbować, to gry na lirze korbowej. Nie słyszał ktoś o miejscu niedaleko od krakowa, gdzie można by chwilę popróbować gry na tym mega oldschoolowym instrumencie?


13 mar 2009 9:13:49
Zobacz profil
Post Re: Czy gracie na jakiś instrumentach muzycznych?
gram na gitarze basowej w dwóch orkiestrach :) ale raczej amatorsko i coraz rzadziej, z braku czasu i zapału.


13 mar 2009 17:47:19
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2009 20:20:17
Posty: 2
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Czy gracie na jakiś instrumentach muzycznych?
Heh.. Ja w szkole muzycznej I-go stopnia grałem na akordeonie (i nie śmiać się-wiem że w wiekszości nie-muzyków kojarzy się tylko z muzyką ekhem... biesiadną, ale to nie prawda-wystarczy choćby posłuchać tercetu akordeonowego Motion Trio) ale niestety miałbym mieć w II-gim stopniu takiego nauczyciela (zwanych przez jego kolegów "Goebbelsem akordeonu") że zrezygnowałem z II-go stopnia. Jednak zainteresował mnie "król instrumentów"-organy, postanowiłem dokończyć swoją edukacje muzyczną ;) poza tym fortepian i amatorsko saksofon altowy :)

_________________
Ona była wodą, a On wodę tą pił...


15 cze 2009 22:48:12
Zobacz profil
Post Re: Czy gracie na jakiś instrumentach muzycznych?
Ja skończyłem pierwszy stopień, a teraz jestem w drugim, uczę się na saksofonie altowym, czasami też tenorowym. Amatorsko pogrywam też na pianinku. No i jeszcze na harmonice ustnej :D


16 cze 2009 23:00:36
Użytkownik

Dołączył(a): 29 sie 2008 23:21:37
Posty: 114
Post Re: Czy gracie na jakiś instrumentach muzycznych?
Gram na gitarze, a jak wiadomo są gitarzyści i ci, którzy grają na gitarze. Zaliczam się do tych drugich, ale na moje niezbyt wygórowane potrzeby wystarcza. W końcu nie trzeba być wirtuozem grając przy ognisku;). Mogłabym grać lepiej, ale systematyczność nigdy nie była moją mocną stroną. Niestety.

_________________
"Ten, który walczy z potworami, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. . . kiedy spoglądasz w otchłań, ona również patrzy w ciebie"

Friedrich Nietzsche


25 lip 2009 21:47:15
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 sty 2010 22:36:51
Posty: 437
Post Re: Czy gracie na jakiś instrumentach muzycznych?
Gram na keyboardzie, ale słabo, jestem samoukiem i nauczyłem się po prostu tyle ile mi było potrzebne, a dalszą naukę ciągle odkładam z braku czasu niestety. Komponuję za to muzykę, tutaj można przesłuchać:

http://www.jamendo.com/pl/artist/magorya

Ostatnio używam też Korg NanoPada - pada perkusyjnego. Okazał się bardzo przydatny, układa się z nim część perkusyjną znacznie "intuicyjniej" niż na klawiszach czy myszką.

_________________

https://market.android.com/developer?pub=Magory - moje gry na Androida, wszystkie w HD, na tablety, działają też na komórkach
http://magory.net - programista freelancer,


15 mar 2010 16:04:20
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 14 gru 2011 17:52:56
Posty: 56
eCzytnik: komputer, audiobook
Post Re: Czy gracie na jakiś instrumentach muzycznych?
A ja zaczynałem na gitarze i klawiszach ale albo brak talentu albo za mało ćwiczyłem:)


14 gru 2011 21:56:09
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 kwi 2012 19:45:18
Posty: 17
Post Re: Czy gracie na jakiś instrumentach muzycznych?
ja kiedyś próbowałem swoich sił z perkusją, ale to stare dzieje...


14 maja 2012 20:20:45
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron