Teraz jest 28 mar 2024 14:55:55




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Baranek Shaun 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 03 lip 2008 22:06:54
Posty: 22
Post Baranek Shaun
Pewnej pieknej soboty włączyłam ukochane pudełko telewizyjne i trafiłam na świetna bajkę baranek shaun, jestem poprostu zachwycona, swietna seria, dowcip postaci poprostu zwala z nog, od tego czasu kazdy sobotni ranek spedzam z moim kochanym barankiem ,ostatnio nawet zaczełam myslec ze byc moze faktycznie ci co nie becza popełniają bład. polecam wszystkim, swietny serial, barany górą!!!!!!!!!!!!!!


14 lip 2008 12:29:41
Zobacz profil
Post 
według mnie to jest super bajka i szkoda że nie jest emitowana częściej, te owce zawsze mają świetne pomysły a szczególnie Shaun, nie mówiąc już o ich trochę przygłupawym opiekunie którego w obowiązkach wyręcza pies i który nie widzi co owce wyprawiają za jego plecami...podobno przy tworzeniu filmu swój wkład mieli również Polacy...


09 sie 2008 23:12:14
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lut 2008 23:16:24
Posty: 28
Lokalizacja: Łódź
Post 
muszę dorzucić również swoich kilka groszy :D Shaun jest niesamowity!! Najbardziej z serialu podobała mi się scena, gdzie wszystkie owce sobie lewitowały, a mój ulubiony odcinek jest to akcji ratowania misia najmłodszej owieczki. :D
Ludzie którzy wymyślają takie kreskówki są niesamowici. Można jedynie inwencji pozazdrościć lub pogratulować (jak kto woli).
Dla wszystkich fanów polecam stronkę www.kreskowki.fani.pl, gdzie na chwilę obecną można znaleźć 20 odcinków o przygodach baranka Shauna.
Jeśli naprawdę w projekcie brali udział również Polacy to można tylko się cieszyć!! :D

_________________
"Aktorzy są od grania, a dupa od srania" - Wacław Holubek


02 wrz 2008 14:18:08
Zobacz profil
Post 
Baranek jest świetny aczkolwiek w tv był puszczany jak na razie 1 sezon, a drugi jest jeszcze lepszy :) :) duża dawka dobrego humoru choć czasem irracjonalnego :). Najbardziej owce rządzą w basenie :D:D a mała owieczka jest urocza beeeee


04 paź 2008 23:18:13
Post Shaun the Sheep
Hm, "Baranka" zapamiętałem jako przerywnik pomiędzy kolejnymi wykładami na pewnym poważnym obozie szkoleniowym. Masa ludzi, w wieku tuż przed osiemnastką, a szczerzyliśmy się jak dzieci. Kreskówka daje radę, ma ten specyficzny plastelinowy klimat (zupełnie jak "Wallace i Grommit"). Idealna sprawa, żeby wyluzować się w kilka, kilkanaście minut. I jeszcze bez ograniczeń wiekowych...

A mój ulubiony odcinek ? Nie znam tytułu, ale motywem przewodnim była zacięta Walka z prosiakami


15 gru 2008 0:05:00
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron