Teraz jest 28 mar 2024 11:53:08




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Anime 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:24:08
Posty: 211
Lokalizacja: Land Of No Return
Post Anime
Czyli to, co ostatnimi czasy najbardziej kocham oglądać :)
Obecna lista (z tego miesiąca):
1. Darker Than Black
2. Claymore
3. Devil May Cry
4. Murder Princess
5. Shigurui
6. Sola
Czekam na waszą. Może jednak ktoś ogląda? :)

EDIT by Mori: ZmIeNiŁeM tYtUł Bo To ByŁo DeNeRwUjĄcE

_________________
Obrazek


19 lip 2007 10:30:43
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 20:25:39
Posty: 215
Lokalizacja: Kraków/ZamoœÌ
Post 
nie wiem ale jedyne co oglądałem z takich rzeczy to Dragon Ball kilka lat temu, ale z tego co widze to coraz wielu moich zanjomych sie tym zaczeło interesować wiec moze warto spróbować

_________________
http://toolsweb.pl/


19 lip 2007 10:35:07
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:24:08
Posty: 211
Lokalizacja: Land Of No Return
Post 
madmax napisał(a):
nie wiem ale jedyne co oglądałem z takich rzeczy to Dragon Ball kilka lat temu, ale z tego co widze to coraz wielu moich zanjomych sie tym zaczeło interesować wiec moze warto spróbować


Według mnie, warto choć spróbować :)
Tylko zależy, co się lubi...

_________________
Obrazek


19 lip 2007 10:37:49
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
Ja tam tez z Anime to ogladałem tylko Dragon Balla :D - całkiem niedawno ścignąłęm sobie ok 180 odcinkow z serii Z :P i odświezyłem pamiec :D

_________________
Obrazek


19 lip 2007 11:14:57
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:35:47
Posty: 149
Lokalizacja: Wrocek
Post 
dzis skoncze: Gun X Sword, a jutro biore sie za Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto, a po Bakumatsu Death Note

_________________
Żołnierze żyją. I zastanawiają się dlaczego.

Obecnie: Nintendo DS jrpg ;)


19 lip 2007 12:14:23
Zobacz profil
Post 
Jak Wam wpadnie w ręce "Trigun" to koniecznie obejrzyjcie gwarantuję Wam, że się nie zawiedziecie ;) ja momentami płakałem ze śmiechu przy tym anime. Co do innych to całkiem dobry jest też Hellsing, Ghost in the shell czy Final fantasy. Co do Dragon Ball to była moja pierwsza anime którą zacząłem oglądac jeszcze jak leciała na RTL 7 . Ostatnio podobnie jak Maka mnie też wzięło na powtórkę z historii i obejrzałem prawie wszystkie serie.


19 lip 2007 12:27:34
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:24:08
Posty: 211
Lokalizacja: Land Of No Return
Post 
Fjuczers napisał(a):
dzis skoncze: Gun X Sword, a jutro biore sie za Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto, a po Bakumatsu Death Note


Taa... zamierzam oglądnąć sobie Death Note i Hellsing :)
Przynajmniej mam takie plany :)

Szczerze polecam Dark Than Black & Claymore. DTB polecam tym, co lubią tajemnice, nadprzyrodzone umiejętności, SF. Natomiast Claymore - dla fanów Fantastyki, powiązanej dramatem. Zwłaszcza ten drugi Anime, bo kojarzy się z Wiedźminem :)

_________________
Obrazek


19 lip 2007 12:41:47
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:35:47
Posty: 149
Lokalizacja: Wrocek
Post 
Dark i Claymore juz zakonczone ??? Bo ja tylko zakonczone serie ogladam, nie chce mi sie czekac co tydzien na nowe epki...

_________________
Żołnierze żyją. I zastanawiają się dlaczego.

Obecnie: Nintendo DS jrpg ;)


19 lip 2007 15:15:53
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:24:08
Posty: 211
Lokalizacja: Land Of No Return
Post 
Fjuczers napisał(a):
Dark i Claymore juz zakonczone ??? Bo ja tylko zakonczone serie ogladam, nie chce mi sie czekac co tydzien na nowe epki...


Może i Ty, ale nie ja :)
Oglądam co tydzień po 1 jednym odcinku :) Myślisz, że chciałoby mi sie czekać, aż seria DTB, lub ClaYmore zakończy swą serię? Wszystko dlatego, że nie wiadomo, kiedy kończą się serie tych dwóch. Devil May Cry będzie miało 12 epizodów (już wyszły 6), Sola jest zakończona (13 epków), Shigurui - dopiero wyszedł pierwszy odcinek, Murder Princess to OAV (wychodzi co miesiąc) i posiada raptem 4 odcinki...
Jestem na topie :)
A tak przy okazji: przed chwilą oglądałem 16 odcinek Claymore :P

_________________
Obrazek


21 lip 2007 15:38:20
Zobacz profil
Post 
Ja aktualnie oglądam Naruto, potem chcę wziąść na ruszt Naruto Shipuuden, potem DB, DBZ i Samurai Shamplooo


23 sie 2007 10:06:02
Post 
hmm ja ogladam wszystkiego po trochu tzn. ostatnio zaczełam Death Note, Hellsing tez fajny :D oo jeszcze Love Hina i nieśmiertelna Czarodziejka z Ksieżyca :)
a z filmow to moga bez konca ogladac Ruchomy zamek Hauru, Księzniczke Mononoke, Spirited Away.
ale najlepsze wedlug mnie to.... Angel Sanctuary


25 sie 2007 21:50:46
Użytkownik

Dołączył(a): 24 sie 2007 23:32:00
Posty: 94
Post 
Ja ostatnio zaprzestałem oglądać Anime, ale sie tym trochę interesuje. Szczególnie polecam Death Note, FullMetal Alchemist, FullMetal Panic, Midori no hibi, Samurai Champloo. To moje ulubione pozycje^^


26 sie 2007 15:35:09
Zobacz profil
Post 
ogladal moze ktos z was film 'vexille'? (nie przepadam za anime ale ten film ma po prostu swietny soundtrack z the prodigy, asian dub foundation, dead can dance i underworld na czele :P poza tym kilku innych ciekawych wykonawcow)


01 wrz 2007 21:00:21
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
Mam takie wrażenie, że Dragon Ball to wszyscy oglądali. Duzi i mali, młodzi i starzy. Takie 'BUUUM!' było.
Z anime to (wg mnie) najlepsze jest: Neon Genesis Evangelion i Gits: Stand Alone Complex. Cudowna muzyka, wspaniała fabuła i w ogóle fajne.
Hellsing ostatnio oglądałam, ale troszkę zawiodłam się. Dziwne jakieś takie.
I jak mogła bym zapomnieć! Czarodziejki z Księżyca! To jest bajka mojego dzieciństwa. Do dziś pamiętam te błyski i różowiutkie krótkie spódniczki :p .

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


18 wrz 2007 17:40:45
Zobacz profil
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
Cytuj:
Mam takie wrażenie, że Dragon Ball to wszyscy oglądali. Duzi i mali, młodzi i starzy. Takie 'BUUUM!' było.
Ja nie oglądałem :D Co więcej, wcale nie zamierzam.

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


18 wrz 2007 18:21:35
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron