Teraz jest 28 mar 2024 17:39:54




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
TERMINATOR 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post TERMINATOR
Tak ostatnio mnie naszło i zacząłem oglądać po raz kolejny wszystkie częsci terminatora ... jak zwykle bylem pod wielkim wrazeniem, jako ze 2 dopadlem w wersji rezyserskiej w mega dobrej jakosci, udalo mi sie dopatrzyc szczegolow ktore wczesniej przemykaly mi ...

owszem patrzac na efekty to jest gigantyczna przepasc miedzy 1 a 3 ... nie mniej jednak patrzac na klimat i tresc, ta ostatnia byla najslabsza. Mało tego ... jest to chba jedyna seria w ktorej 2 czesc przerosla 1 ... Ten klimat jest niepowtarzalny. a to wszystko za sprawa geniuszu rezysera Jamesa Camerona, ktory ma chyba we krwi recepte na genialne filmy ... 3 czesc nie byla juz jego dzielem i widac tutaj robote na siłe ... pomsyl z kobieta terminatorem - ponoc wszechmocnym, a jednak tak latwo pokonanym, okazal sie raczej porazka. Owszem ciekawie realizowany pomysl, zawsze to cos innego i nie powielenie poprzedniego motywu, ale jakos zabraklo klimatu ktory istnial przy poprzednich 2 czesciach ...

Ogolnie oceniajac czesci to wyglada to tak ...

Terminator - 7,5/10
Terminator 2 - 9/10 - chociaz w latach w ktorych powstawal byl szczytem mysli filmowej i mimo ze przy dzisiejszych produkcjach wizualnie odstaje to jednak dla mnie jest genialny :)
Terminator 3 - 6/10 poza efektami i ciekawa alternatywa, widac naciaganie aczkolwiek niektore pomysly zrobily na mnie wrazenie ... :)

Jestem Ciekaw jak bedzie wygladala nowa Trylogia, ktora wlasnie zaczyna powstawac, w ktorej zabraknie Schwartzeneggera - ktory w zasadzie stal sie twarza tej produkcji, mam dziwne przeczucie ze bedzie to mega porazka dla serii. Zawsze sie tak dzieje w przypadku zmiany glownego aktora/aktorow a widzowie obejrza z przyzwyczajenia i ciekawosci, po czym zdegustuja sie ... Wlasnie ze wzgledu na innych aktorow nie moge sie przelamac do obejrzenia serialu Terminator ... ktory jest naprawde fajnie obmyslany pod wzgledem fabularnym ... ale kiedy widze "kontynuacje" 2 czesci a twarze jakis dziwnych osob to cos mnie rwie ;/

_________________
Obrazek


05 paź 2008 16:28:40
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 gru 2007 23:02:17
Posty: 379
Lokalizacja: UK
Post Re: TERMINATOR
Pisząc o Terminatorze nie można nie wspomnieć o serialu
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
właśnie pojawił się nowy 20 odcinek drugiego sezonu.
Jak to w serialu zdarzają się całkiem dobre odcinki i całkiem słabe. Np. długo reklamowali zakończenie pierwszego sezonu, a ten odcinek moim zdaniem okazał się dość słaby.
Krótko mówiąc akcja dzieje się dwubiegunowo, poznajemy dalsze losy Johna i jego matki, oraz robota płci żeńskiej ;) który do nich dołączył, później pojawia się także brat ojca Johna. Oczywiście oni starają się przeszkodzić powstaniu rozumnego komputera ;) , bo druga strona wysyła roboty, nie tylko do zabijania, ale także do tworzenia.
Jeżli ktoś lubił Terminatora to i serial mu się spodoba.

_________________
:-P


28 mar 2009 10:15:18
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron