Teraz jest 28 mar 2024 17:06:55




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
kindle z Vobis a gwarancja 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 31 maja 2014 23:29:24
Posty: 2
Post kindle z Vobis a gwarancja
Witam,
Jestem nowy na forum i choć przeglądałem wiele tematów nie znalazłem odpowiedzi na to co mnie nurtuje. W Vobisie i Komputroniku można kupić Kindle 5 w bardzo dobrych cenach, ale nie jestem pewny co do gwarancji, czy obowiązuje ta "amazońska" mimo kupna w sklepie? Jak ta gwarancja funkcjonuje, od kiedy są naliczane te 12 miesięcy? W specyfikacji są wymienione wszystkie słowniki tzn. ang-ang portugalski-portugalski niemiecki-niemiecki hiszp-hiszp itd. Czy to znaczy, że to wersja international(chodzi mi głównie o gwarancję). Jeśli ona obowiązuje to nie będę miał żadnych przeszkód z jej egzekwowaniem mając tylko rachunek z Komputronika lub Vobisa?, oczywiście czytniki są nieodpakowane. Liczę na waszą pomoc :D A jeszcze jedno, jak pytałem w Vobisie to krótko mówiąc oni nie mają pojęcia :/


01 cze 2014 14:29:45
Zobacz profil
SwiatCzytnikow.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010 11:00:21
Posty: 1873
eCzytnik: kindle, onyx, nook, kobo, pb, ipad
Post Re: [b]kindle z Vobis a gwarancja[/b]
Generalnie jest tak, że Vobis ma swoją gwarancję (słabszą niż amazońska), ale można realizować też oryginalną po rejestracji czytnika w amazonie - choć tutaj mocno zależy w jaki sposób czytnik trafił do Vobisu. W Polsce żadna firma nie ma statusu oficjalnego partnera amazonu i to wszystko jest trochę nieoficjalnie.

_________________
http://swiatczytnikow.pl (dawniej: Świat Kindle)
http://ebooki.swiatczytnikow.pl - (prawie) wszystkie polskie e-booki w jednym miejscu, czyli porównywarka ofert księgarni.


01 cze 2014 20:29:12
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 31 maja 2014 23:29:24
Posty: 2
Post Re: [b]kindle z Vobis a gwarancja[/b]
Dziękuje, właśnie o to mi chodziło, czy ta gwarancja po prostu nie wygasa, ale ok, najwyżej będę się martwił o realizacje w razie czego :D


01 cze 2014 21:50:32
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 03 cze 2014 12:49:25
Posty: 1
Post Re: kindle z Vobis a gwarancja
Witam serdecznie,

na sprzęt Kindle 5 obowiązuje gwarancja 12-miesięczna, analogiczna do gwarancji Amazon. Przypominam, że nie dotyczy ona uszkodzeń mechanicznych (tak jak w przypadku większości gwarancji).

http://www.komputronik.pl/product/20846 ... eklam.html

Pozdrawiam serdecznie,
Piotr Janus - Zespół Komputronik


03 cze 2014 12:58:40
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lis 2008 10:32:57
Posty: 340
eCzytnik: Forma, Oasis 2
Post Re: kindle z Vobis a gwarancja
no właśnie, tak jak w przypadku większości gwarancji - bo w amazonie zazwyczaj wymieniają też jak się tyłkiem siądzie na czytnik


03 cze 2014 14:05:16
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: