Teraz jest 25 kwi 2024 3:49:32




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 742 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 50  Następna strona
Witam wszystkich starych użytkowników oraz tych nowych! 
Autor Wiadomość
Post 
Witam wszystkich serdecznie!

Mam na imię Olga, mam 20 lat i pochodzę z Chrzanowa (miasto między Krakowem i Katowicami) ale większość czasu spędzam w Krakowie, gdzie studiuję na UJ. Uwielbiam czytać książki, aczkolwiek w roku akademickim niezbyt mam na nie czas....a przynajmniej nie na czytanie tych które bym chciała :D

co by tu jeszcze.....
słucham muzyki filmowej i trochę imprezuje- jak każdy student
i to chyba na tyle!

pozdrawiam!


25 wrz 2008 20:07:15
Post 
Witam wszystkich :)
Nazywam się Ola i mam 16 lat. Hmm... Co jeszcze mogę o sobie napisać? Może to, że kocham książki. Najbardziej lubię Krystynę Siesicką. Jej dzieła czytam w kilka godzin jedno po drugim. Poza tym w wolnych chwilach gram na gitarze. Poza książkami i muzyką ogromnie interesują mnie ludzie, dlatego w przyszłości chciałabym zostać psychologiem, pedagogiem lub socjologiem. To chyba wszystko, co chciałam o sobie napisać.
Pozdrawiam serdecznie ;)


25 wrz 2008 20:26:31
Post 
Witam wszystkich.
Mam na imię Paweł, mam 20 lat i pochodzę z Torunia. Interesuje się szeroko pojętym fantasy oraz muzyką (głownie rock). W wolnych chwilach czytuję książki (ostatnio powrót do klasyków "Diuna" F.Herberta) oprócz tego grywam na gitarze :)
To chyba wszystko. Pozdrawiam


26 wrz 2008 21:07:18
Post 
Hej jestem Sylwia :) roczik piekny bo '87
Głównie czytam kryminały Agaty Christie, Mastertona i książki hostoryczne głównie tematyka I i II wojny światowej
Czytam gdy znajde czas a ostatnio go mniej bo studia naie pozwalaja na relaks tylko na nauke ;/
Pozdrawiam :)


27 wrz 2008 0:00:42
Post 
Witam, Mam na imię... Kokain, mam 30 lat, na stałe mieszkam w UK. W domu rodzinnym zostawiłam dorobek swoich trzydziestu lat życia w postaci pokaźnej biblioteki i każdego dnia przeklinam ceny transportu paczkowego na trasie Polska-Anglia.

Więc brakuje mi książek, czytania, kartkowania, zapachu starych okładek i paluchów zaciętych nowymi kartkami. Ratunku. Angielskie książki to nie to samo, żadnych siermiężnych zszywek ani kserówek białych kruków. eKsiążki mam nadzieję wypełnia lukę w mojej nowej bibliotece a na pewno dadzą dużo zajęcia drukarce.

No, to tyle o mnie.


27 wrz 2008 16:42:41
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2007 12:02:51
Posty: 139
Lokalizacja: Chicago
Post 
Czy Kokain to twoje prawdziwe imię czy nick, jeżeli to nick to mam nadzieję że nie pochodzi od kokainy, bo jakoś trudno mi pogodzić obydwa hobby - kokainę i miłość do książek :)

_________________
Obrazek Obrazek


28 wrz 2008 10:51:14
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 wrz 2008 22:21:17
Posty: 20
Post 
Witam wszystkich. Mam na imię Daria. Uwielbiam książki. Różnego rodzaju, poczynając od fantasy, przechodząc przez kryminały a kończąc nawet na książkach naukowych. Jedyny rodzaj, jaki mi jakoś nie wchodzi to science fiction. Lubię kolekcjonować książki i jednym z moich marzeń jest posiadanie własnej biblioteczki, co mam nadzieję się spełni (już mam ich całkiem sporo). Czytam praktycznie wszystko, co wpadnie mi w ręce. Ostatnio, z braku czasu słucham sobie audiobooków jadąc tramwajem na uczelnię. Bardzo polecam. Co prawda to nie to samo, co czytanie sobie na spokojnie książki w domu, przy ciepłej herbatce, ale też można się wciągnąć (tylko trzeba pilnować przystanków, już nie raz bym przeoczyła swój ;) ).

Pozdrawiam :)

_________________
Kobiety mają wspaniały instynkt. Wszystko zauważają - z wyjątkiem tego, co oczywiste.

— Oscar Wilde


28 wrz 2008 23:31:50
Zobacz profil
Post 
Witam wszystkich
Imię: Tomek
Rok urodzenia: AD 1986
Zamieszkały Lubelskie
Co robię: studiuję zaocznie na WSSP LBN
Zainteresowania: Informatyka, Motoryzacja, Sporty motorowe, Na wolnym czasie z doskoku jakieś ciekawe czytadełko ;-)
Thriller, Sensacja, Horror


29 wrz 2008 10:46:39
Post 
Cześć. Jestem Ewelina. Mieszkam w Mysłowicach. Niedawno zaczęłam liceum. Zainteresowania: muzyka, filologia angielska, i oczywiście czytanie książek :)


29 wrz 2008 21:32:36
Post 
Witam, mam na imię Paulina. Urodzonam w roku 1989 w Gdańsku (gdzie nadal mieszkam (mam nadzieję, że już niedługo - bo miasto ciekawe ale się tu trochę zaczynam dusić).
Bardzo lubię książki filozoficzne, ale w gruncie rzeczy w każdym dziale da się znaleźć coś interesującego. No i przecież nie można się ograniczać.
Ulubiona książka: 'Portret Doriana Graya' Oscara Wilde'a
Nie rozpisałam się szczególnie, więc jeśli jest coś jeszcze, co chcielibyście wiedzieć, to pytajcie.


29 wrz 2008 21:32:41
Post Witajcie
Trochę mogę Wam o sobie napisać. Urodziłam się w Szczecinie, obecnie jestem na drugim roku socjologii a także pracuję. Uwielbiam czytać, nie przepadam za bardzo za SF ale i to przeczytam jak nie ma nic innego, najbardziej lubię fantasy i horrory. A i na imię mi Asia. pozdrawiam forumowiczów.


30 wrz 2008 10:36:16
Post Witam wszystkich
witam ma na imię Maciej pracuje jako operator maszyn a dokładnie prasa krawędziowa sterowana numerycznie nie mogę czytać w pracy ale mogę słuchać:)
z tego powodu jestem tutaj
Pozdrawiam


30 wrz 2008 11:44:20
Post 
Rocznik 84. Pasja: nowe media. Chcę podyskutować o prawie autorskim w Internecie, o e-bookach i przyszłości słowa drukowanego.


30 wrz 2008 15:19:24
Post 
Witam wszystkich na forum. Interesuje się życiem i wszystkim co w danej chwili wyda mi się ciekawe i godne 'uwagi'. Na razie to tyle.


30 wrz 2008 23:29:53
Post 
Witam, mam na imię Kuba jestem studentem na polibudzie w Krakowie. Czytam wszystko i wszędzie, głównie Polską fantastykę, ale nie obce mi są też inne gatunki literatury.


01 paź 2008 19:03:06
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 742 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 50  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron