Teraz jest 29 mar 2024 8:22:50




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Literatura dla dzieci 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 22 maja 2020 10:58:55
Posty: 1
Post Literatura dla dzieci
Hejka. Czy wy też uważacie, że literatura dla dzieci powinna być rozwijająca? W ostatnim czasie przerabiamy całą serię o przygodach Toli. Ulubioną została ,, Tola na wsi" może dlatego, że mieszkamy w mieście. Polećcie jakieś równie rozwijające serie :D


22 maja 2020 11:05:22
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 22 maja 2020 11:21:37
Posty: 1
Post Re: Literatura dla dzieci
Tak, zdecydowanie! :) Nie ma nic lepszego dla dziecka w kwestii rozwoju, niż czytanie książek. My polecamy jeszcze pozycję "Tomek Łebski. Superferie. Kreacje i inne wariacje." Książka pełna przygód i zabawy. ;)


22 maja 2020 12:04:14
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 29 wrz 2022 23:16:24
Posty: 1
eCzytnik: Kindle
Post Re: Literatura dla dzieci
Jeśli chodzi o mnie to po prostu kocham książki fantasy (jeśli jest tam dobrze ułożony romans to tym lepiej). Polscy autorzy są w tym aspekcie naprawdę wspaniali, choć zza granicy także przychodzą do nas dobre tytuły. Co jak co, ale można tam znaleźć wspaniałe i zachwycające światy, które potrafią człowieka zaskoczyć, a przy tym można oderwać się od wszystkiego. Z kolei jeśli chodzi o książki dla dzieci to w ostatnim czasie niezwykle popularna jest seria Kicia Kocia, o której słyszałam naprawdę wiele dobrego od znajomych mam. Zresztą można sobie łatwo w internecie przeczytać opinie na temat tej serii - https://zabawkaiwyprawka.pl/blog/post/k ... cia-opinie. Akurat książek dla dzieci jest naprawdę sporo na rynku ;)


30 wrz 2022 22:41:57
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2022 16:56:46
Posty: 15
Post Re: Literatura dla dzieci
Ostatnio natrafiłem na serie z dzieciństwa i jako dorosły facet postanowiłem do niej wrócić bo jej nie skończyłem. ,,Wrota czasu" - Trochę przygodówka i kryminał razem wzięty o grupie dzieciaków rozwiązujących tajemnice starego domu. Nigdy nie pomyślałbym, że może mnie to tak wkręcić. Dla dzieciaków będzie idealna, rozwijająca i zagadkowa :)

_________________
Cygantura


23 lis 2022 14:35:27
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron