Teraz jest 28 mar 2024 23:10:50




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 742 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 50  Następna strona
Witam wszystkich starych użytkowników oraz tych nowych! 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post Witam wszystkich starych użytkowników oraz tych nowych!
Witajcie!

Większość z Was może mnie kojarzy - albo ze starego forum, albo z gg lub e-maili. Może też widzieliście stronę O mnie na starej witrynie. Tym, którzy mnie nie znają przedstawię się.

Mam na imię Krzysiek. Urodziłem się Roku Pańskiego 1988 i mieszkam na Warmii. Jestem tegorocznym maturzystą. Interesuję się komputerami oraz książkami i kilkoma innymi rzeczami ;) Lubię zwłaszcza fantastykę (ze Star Wars na czele - widać po nicku i avku). Na tym forum jestem adminem od nic nie robienia ;) A na poważnie, to jeśli będziecie mieli jakiś problem, to zawsze możecie napisać albo na gg: 1492205 lub też maila: obi-one@eksiazki.org Mam nadzieję, że mimo kasacji starych postów i zaczynania od początku wspólnymi siłami rozruszamy to forum.

Zapraszam wszystkich do napisania kilku słów o sobie na dobry początek, a później do aktywnego pisania w innych działach.


Ostatnio edytowano 03 cze 2008 12:00:26 przez Obi-One, łącznie edytowano 1 raz



15 lip 2007 21:39:01
Zobacz profil WWW
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
Coś o sobie: wiek - 25 lat, imię: Zbych. Zainteresowania: książki (poważnie!), komputery oraz piłka nożna (okresowo).


15 lip 2007 21:43:55
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 20:25:39
Posty: 215
Lokalizacja: Kraków/ZamoœÌ
Post 
Cześć! Mam na imie Miłosz. jestem tegorocznym maturzystą i mam nadzieje przyszłym studente. Moje zainteresowania to piłka nożna oraz historią. jestem z Zamościa ale ucze sie w Krakowie stąd moje zagadkowe pochodzenie.

_________________
http://toolsweb.pl/


15 lip 2007 22:07:31
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
Witam wszystkich serdecznie! :) Jak sam nick wskazuje, na pierwsze imię mam Krzysiek :P. Część z Was powinna mnie kojarzyć z ebooki.go.pl gdzie czasami nawet udzielałem się jako moderator, teraz będę się opierdzielał tutaj :P.

O mnie - rocznik 88, czyli tegoroczny maturzysta, chwilowo zawieszony gdzieś w czasoprzestrzeni pomiędzy liceum a studiami, ponieważ jeszcze nie wiem gdzie będę kontynuował naukę. Zainteresowania standardowe - książki ( w ostatnich latach jakoś mniej, ale przez te wakacje staram się to zmienić ), oraz piłka nożna ( przez dwa lata grałem w juniorach klubu Łyna Sępopol, wprawdzie to tylko okręgówka, ale śmiechu i zabawy była kupa. Szkoda, że wiek nie pozwala mi kontynuować "kariery"..)

No i to by było na tyle.... Mam nadzieję poznać nowych ciekawych ludzi. Na ebooki.go.pl było ich sporo, myślę, że z gtwe.xt.pl też ich trochę tutaj zawita, no i liczę też na tych całkiem nowych. Przybywajcie!

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


15 lip 2007 22:20:14
Zobacz profil
Mod
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 16:39:15
Posty: 693
Post 
Witam wszystkich przedstawiających się powyżej i poniżej :-) W sumie to mój pierwszy raz - :-) - kiedy zaczynam na forum tabula rasa i ciekawe ile to wszystko pociągnie... może to być początek czegoś wielkiego - czego naprawdę wszystkim życzę - i naprawdę chcę być tego częścią :-)

Mam na imię Dariusz, jestem z Pomorza, jestem spod znaku Skorpiona ;-) i mam 28 lat - dwudziestka dziewiątka w listopadzie będzie :-)

Niewiele o sobie mogę powiedzieć, jeszcze mniej chcę - mam nadzieję, że wkrótce i tak wszyscy poznamy się od naszych najlepszych (i nie tylko ;-) ) stron, więc nie ma co pisać po próżnicy :-)

Co jeszcze?... Cóż, to może być początek pięknej przyjaźni...

Pozdrawiam!


16 lip 2007 17:32:49
Zobacz profil
Post 
z racji lenistwa pozwalam sobie skopiowiac me powitanie z innego forum.

Obrazek juz po minie widac zem uparty baran :D,

Obrazek - moj ulubiony kolor: biały :P Obrazek

Obrazek - mieszkam and morzem, w pieknej Gdyni :D aczkolwiek nie umiem plywac: Obrazek

i kocham samochody: Obrazek Obrazek

studiuje na akademi morskiej, a po sesji zawsze promiennie sie usmiecham : Obrazek

na codzien pracuje - jak jestem juz po to i wyplata na koncie : Obrazek

t


Ostatnio edytowano 16 lip 2007 18:37:45 przez Konto usuniete, łącznie edytowano 1 raz



16 lip 2007 17:37:15
Post 
Witam wszystkich ponownie !
Mam na imię Elka.
Jak narazie udało mi się jakoś przetrwać pierwszą klasę LO o nachyleniu humanistycznym.
Mimo że powinnam być dobra z historii to mam z nia największe problemy :-P
Zainteresowania ? Jazda konna, muzyka (to chyba każdy lubi) - przedewszystkim rock, punk, czasem metal. Bardzo lubię sie 'pieścić' z kwiatkami, wprost je uwielbiam ! Książki... Tak kiedyś czytałam, gdy jeszcze byłam beztroską gimnazjalistką jednakże teraz mam coraz mniej czasu.
Filmy - Romantyczne - przedewszystkim !
Plany na przyszłość : Poradzić sobie dobrze z maturą, oraz dostać sie na studia do Torunia.
Oddać krew.


16 lip 2007 18:01:56
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
Tak ogólnie o mnie:
- Imie: Kamil przez znajomych nazywany mako, makeś
- Urodzony w 1988r na lubelszczyźnie
- Zamieszkały: aktualnie pogranicze Warmii i Mazur
- Jak się dostałem? : przeniosłem się tu z forum strony eksiazki.org

Zainteresowania:
- Komputery (Zwłaszcza grafika)
- Fotografia (amatorsko, cyfrowa)
- Muzyka (techno, house, trance, elektro, dacne, disco, HH, oraz niektore utwory z kazdego gatunku :D )
- Motoryzacja
- Psychologia
- I inne ktorych nie chce mi się już wymieniać :)

Plany na przyszłość:
Na dzien dzisiejszy oczekuje na wyniki rekrutacji od ktorych zalezy moja przyszlosc poki co licze iż bede studentem :D potem znajde sobie bogatą i piękną żone i bede zył długo i szcześliwie :D


16 lip 2007 18:07:24
Zobacz profil
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
niah napisał(a):
Witam wszystkich ponownie !
Bardzo lubię sie 'pieścić' z kwiatkami, wprost je uwielbiam !


:o

Cytuj:
Plany na przyszłość : Poradzić sobie dobrze z maturą, oraz dostać sie na studia do Torunia.
Oddać krew.


Hyhy... :twisted: Ależ zapraszam, zapraszam :twisted:


16 lip 2007 18:14:52
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:24:08
Posty: 211
Lokalizacja: Land Of No Return
Post 
Heyka użytkownicy tego, mam nadzieję, lepszego forum! :)
To ja może skromnie
- Mam 17 lat,
- Prawdziwe miejsce zamieszkania: Rabka - Zdrój (Małopolska),
- Zainteresowania: Broń Biała, Pisarstwo, Muzyka Progresywna, Anime, Fantasy, Sci-F...
- Na tamtym forum znany, jako Lord_of_Darkness...
To chyba tyle na mój temat :)

_________________
Obrazek


16 lip 2007 18:50:32
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:35:47
Posty: 149
Lokalizacja: Wrocek
Post 
Hail!

Fjuczers z Wrocka, tegoroczny Maturzysta, lat 19

Zainteresowania: Metal, RPG, cRPG, jRPG, Komixy, Fantastyka, MMO (lubie pyknac pare lvl :) )...

a no i najwazniejsze: DRZEMKI - to jest to!

_________________
Żołnierze żyją. I zastanawiają się dlaczego.

Obecnie: Nintendo DS jrpg ;)


16 lip 2007 19:19:29
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 17:00:00
Posty: 49
Lokalizacja: Ukryte Krolestwo
Post 
chyba moja kolej..

jestem przemykającą cichutko na paluszkach wielbicielka literatury.. nie pasuje do żadnego rocznika.. nie pasuje do żadnego realnego miejsca na ziemi.. a cóż dopiero mówić o mieście czy wsi.. mój świat ma wymiar 2mx1,90m.. moja siła jest moja wyobraźnia.. mój plan na resztę życia.. trwać.. i sprawić by każdy znalazł powód do uśmiechu.. tak na jedna milisekundę w ciągu doby..

_________________
paranoiczna zwolenniczka Zakazanych i Malazanskich Ksiag


16 lip 2007 19:52:47
Zobacz profil
Post 
Hey!
Lat mam wystarczajaco dużo żeby się sama zarejestrować, wakacje żeby trochę powedrowac. Na razie tylko po internecie - dzięki temu tutaj trafiłam, a w planie tez po Polsce.
Zainteresowania? Sporo. Książki też :)


16 lip 2007 20:47:26
Post 
Dzień dobry wieczór - ja z tamtego forum znana pod tym samym pseudo co teraz, wiecznie głodna bidna studentka o zainteresowaniach wszelakich z naciskiem na drzewa, szeroko pojętą kulturę i chemię organiczną (w szczególności dział alkohole;p)


17 lip 2007 0:47:19
Post 
Witam , ja tu nowy . 15 latek z podkarpacia . Zainteresowania Anime , RPG , TCG , informatyka i fantasy . Wierny fan J.K.Rowling


17 lip 2007 22:39:29
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 742 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 50  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: