Teraz jest 28 mar 2024 22:18:19




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Midiapolis Drive - problem z zalogowaniem 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 02 lut 2018 14:19:59
Posty: 2
eCzytnik: Inkbook Classic 2
Post Midiapolis Drive - problem z zalogowaniem
Hej,
zwracam się z prośbą o pomoc. Mam Inkbooka Classic 2 i chciałabym zacząć korzystać z dysku Midiapolis, bo nie zawsze mam możliwość podłączyć czytnik przez USB do komputera i zgrać książki.
Założyłam sobie konto na drive.midiapolis.com przez komputer, wszystko ładnie śmiga, dochodzą przesyłane mailowo pliki. Ale nie mogę się zalogować na to konto przez czytnik, wyskakuje ciągle komunikat "Błąd autoryzacji. Prosimy spróbować ponownie" i tak mogę próbować do samej śmierci...
Zaktualizowałam czytnik do najnowszej wersji 1.3.3. Założyłam nowe konto na dysku. Wylogowałam się z poziomu komputera z tego dysku i nic, nie mogę się cały czas zalogować.
Jakieś pomysły, podpowiedzi?


02 lut 2018 14:26:33
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 12 lut 2016 0:49:04
Posty: 216
eCzytnik: Kindle, Inkbook, Pocketbook
Post Re: Midiapolis Drive - problem z zalogowaniem
Tak. Załóż sobie konto na Dropboksie i zainstaluj apkę Dropsync. To znacznie wygodniejsze. Po prostu zsynchronizujesz folder z ebookami w komputerze z czytnikiem i gotowe.

Co do Midiapolis. Nie mam przy sobie swojego Obsidiana, więc nie sprawdzę, ale z tego co pamiętam, logowanie z czytnika było trochę udziwnione i chyba polegało to na tym, że jako nazwę użytkownika zamiast "mój_email@gmail.com" musiałem podać "mój_email@gmail.com@drive.midiapolis.com". Może tu tkwi problem?

_________________
Pocketbook 902 Pro (4Q 2011 – 2015?). Pocketbook Touch Lux 3 (od VII 2015 – VI 2018 (padła pamięć)). Inkbook Obsidian (od II 2016). Kindle Oasis 2 (od XII 2017).


02 lut 2018 19:11:35
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 gru 2011 19:33:43
Posty: 893
eCzytnik: Kindle Classic InkBOOK Classic 2
Post Re: Midiapolis Drive - problem z zalogowaniem
Też tak miałem, pisałem coś na support, nawet coś mi odpisali. Najlepszy sposób na brak problemów z inkBOOK Classic 2, to nie korzystanie z niego.

_________________
Recenzje e-czytników PocketBook Touch HD 3 - recenzja czytnika InkBOOK LUMOS - recenzja czytnika


02 lut 2018 19:56:02
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 02 lut 2018 14:19:59
Posty: 2
eCzytnik: Inkbook Classic 2
Post Re: Midiapolis Drive - problem z zalogowaniem
Problem rozwiązałam. Okazało się, że miałam konto na Midiapolis, ale nie miałam na Inkbooks. Po założeniu konta na Inkbooks dysk działa jak powinien, tak sądzę :) Co prawda nagle mi zniknęły dotychczasowe książki z czytnika, ale możliwe, że przez przypadek odłączyłam i wyczyściłam kartę pamięci..


02 lut 2018 20:05:28
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron