Teraz jest 28 mar 2024 21:39:43




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Jak wgrać nową czcionkę do czytnika inkbook 8 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 25 sie 2014 14:08:19
Posty: 29
eCzytnik: onyx book c65 afterglow
Post Jak wgrać nową czcionkę do czytnika inkbook 8
Czy jest możliwość wrzucenia nowych czcionek do czytnika inkbook 8 cali.Próbowałem utworzyć folder fonts i tam wrzucić czcionkę Bookerly,cecil,ale gdy odpalam książkę programem FB2 Reader to tych czcionek nie widać.Proszę o pomoc w temacie czy jest możliwość dodania nowych czcionek w inkbook 8 ,jeśli tak to prosiłbym o w miarę jasne wytłumaczenie jak to zrobić.Jeśli nie to trudno,trzeba będzie się zadowolić tym co jest.


23 kwi 2016 20:25:13
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 kwi 2016 10:23:19
Posty: 2
eCzytnik: inkBOOK 8, Classic
Post Re: Jak wgrać nową czcionkę do czytnika inkbook 8
ewanilson1 napisał(a):
Czy jest możliwość wrzucenia nowych czcionek do czytnika inkbook 8 cali.Próbowałem utworzyć folder fonts i tam wrzucić czcionkę Bookerly,cecil,ale gdy odpalam książkę programem FB2 Reader to tych czcionek nie widać.Proszę o pomoc w temacie czy jest możliwość dodania nowych czcionek w inkbook 8 ,jeśli tak to prosiłbym o w miarę jasne wytłumaczenie jak to zrobić.Jeśli nie to trudno,trzeba będzie się zadowolić tym co jest.


Cześć,

mam ten sam czytnik i wgrałem sobie m.in również Bookerly (do folderu /fonts). Wyświetla mi czcionki prawidłowo. W ustawieniach mam "Używaj Adobe Reader".


24 kwi 2016 10:26:38
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 25 sie 2014 14:08:19
Posty: 29
eCzytnik: onyx book c65 afterglow
Post Re: Jak wgrać nową czcionkę do czytnika inkbook 8
Już jest dobrze,mi działa na fb2 reader,po prostu trzeba było zmienić na adobe reader domyślny program i ponownie włączyć fb2 reader.Po tym restarcie w czcionkach w fb2 reader moglem wybrać czcionkę Bookerly.Pozdrawiam. :D


24 kwi 2016 14:01:44
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: