Teraz jest 29 mar 2024 12:14:49




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
okładka dla KOBO Aura ONE z funkcją wybudzania 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 17 lis 2010 19:57:37
Posty: 12
Post okładka dla KOBO Aura ONE z funkcją wybudzania
Czy ktoś może polecić sprawdzoną okładkę dla KOBO Aura ONE z funkcją wybudzania, która NA PEWNO poprawnie działa?
Ofert na portalach jest wiele - ale opinie o skuteczności 'wybudzania' czytnika są różne (najczęściej ta funkcja nie działa poprawnie).


14 lis 2017 8:37:48
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 03 paź 2014 7:39:12
Posty: 100
eCzytnik: KOBO AURA ONE and H2O
Post Re: okładka dla KOBO Aura ONE z funkcją wybudzania
Ta niepoprawność na moje, raczej wynika z oprogramowania czytnika. Sama zasada działania tego mechanizmu jest bardzo prosta (magnes wklejony w w przednią ścianę okładki) i naprawdę ciężko stworzyć okładkę ze źle działającą funkcją. Raczej mamy tutaj dwie możliwości, działa lub nie działa w ogóle.


14 lis 2017 10:36:32
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 lis 2015 14:10:13
Posty: 47
eCzytnik: Aura H2O
Post Re: okładka dla KOBO Aura ONE z funkcją wybudzania
lucjanos napisał(a):
Ta niepoprawność na moje, raczej wynika z oprogramowania czytnika. Sama zasada działania tego mechanizmu jest bardzo prosta (magnes wklejony w w przednią ścianę okładki) i naprawdę ciężko stworzyć okładkę ze źle działającą funkcją. Raczej mamy tutaj dwie możliwości, działa lub nie działa w ogóle.


Raczej typowałbym okładkę. Mam AURĘ H2O z okładką i wybudzenie działa poprawnie. Teoretycznie z KOBO nie powinno być problemów, przynajmniej ze starszymi modelami. Mają tak nietypowe kształty tyłów że nie ma okładek "uniwersalnych" a przesunięcie magnesu o kilka minimetrów potrafi całkowicie wyłączyć wybudzanie w okładce. Kup oryginał KOBO, tanio nie będzie ale mniejsze szanse na niespodziankę. Mnie trafił się o połowę tańszy zamiennik na alledrogo, tyle że odbiór osobisty miałem 10 minut od domu.
Mogę sprawdzić co to za producent jak dotrę do domu.


15 lis 2017 14:37:19
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 03 paź 2014 7:39:12
Posty: 100
eCzytnik: KOBO AURA ONE and H2O
Post Re: okładka dla KOBO Aura ONE z funkcją wybudzania
Ja kupiłem okładkę do Aury One firmy kw-commerce. Dostawa z Niemiec i czekam teraz na przesyłkę. Jak dojdzie, to przetestuję i napiszę.


15 lis 2017 19:39:24
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 03 paź 2014 7:39:12
Posty: 100
eCzytnik: KOBO AURA ONE and H2O
Post Re: okładka dla KOBO Aura ONE z funkcją wybudzania
Dzisiaj dotarła do mnie okładka. Po wielokrotnym otwieraniu i zamykaniu, urządzenie wybudza się i zasypia bez kłopotu. Okładka dostępna na Allegro.


20 lis 2017 16:47:26
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron