Teraz jest 28 mar 2024 16:13:24




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Kobo glo - Polskie znaki 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 09 sie 2014 15:05:49
Posty: 1
eCzytnik: Kobo Glo
Post Kobo glo - Polskie znaki
Witam. Jestem nowa na forum więc proszę o wyrozumiałość.

Zamówiłam przez internet czytnik kobo glo (z redcoon.pl). Wiem że nie jest on w języku polskim i że polskie znaki trzeba wgrać za pomocą Calibre (Czym kolwiek to jest). Jestem w tym zupełnie zielona, a że czytnik ma przyjść w poniedziałek chciałabym wiedzieć już jak je wgrać, aby jak najszybciej móc zacząć czytać :D Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jak wgrać te polskie znaki? Byłabym baaaardzo wdzięczna.


09 sie 2014 15:48:13
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 03 sie 2014 13:33:09
Posty: 13
eCzytnik: kindle 4, onyxboox x61s
Post Re: Kobo glo - Polskie znaki
Zosia12345 napisał(a):
Witam. Jestem nowa na forum więc proszę o wyrozumiałość.

Zamówiłam przez internet czytnik kobo glo (z redcoon.pl). Wiem że nie jest on w języku polskim i że polskie znaki trzeba wgrać za pomocą Calibre (Czym kolwiek to jest). Jestem w tym zupełnie zielona, a że czytnik ma przyjść w poniedziałek chciałabym wiedzieć już jak je wgrać, aby jak najszybciej móc zacząć czytać :D Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jak wgrać te polskie znaki? Byłabym baaaardzo wdzięczna.


Ja kupiłam kobo aurę i nie musiałam wgrywać polskiej czcionki. Oczywiście czytnik nie ma menu w języku Polskim i chyba jeszcze długo Polski nie będzie, ale same książki czyta z Polskimi znakami. Można również dorzucić własną czcionkę. W tym celu należy po podłączeniu czytnika do komputera dołączonym kabelkiem, w głównym katalogu utworzyć folder o nazwie "fonts" i tam wrzucić swoje ulubione czcionki. Po wejściu na czytnik, do książki z opcji wybiera się czcionki.


09 sie 2014 17:05:07
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron