Teraz jest 28 mar 2024 22:06:34




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
[K 3G +Wifi] Komputer nie widzi Kindla 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 05 gru 2011 20:39:05
Posty: 5
eCzytnik: Kindle 3 G + Wifi
Post [K 3G +Wifi] Komputer nie widzi Kindla
Witam,
Przed chwilką odebrałam dwa Kindle, 4 classic i 3G+Wifi.
Kindle 4 od razu się włączył i komp go zobaczył, natomiast 3G nie jest widziany ani na laptopie ani na stacjonarnym. Dioda ładowania (pomarańczowa na razie) świeci. Uruchamiam go zgodnie z instrukcją na wyświetlaczu ale ekran się nie odświeża, komputer nie widzi, i tylko się ładuje bateria. Czy to możliwe, że musi on się naładować bardziej, żeby uruchomić tryb włączenia?

Pozdrawiam


03 kwi 2012 18:19:37
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 lis 2009 11:55:34
Posty: 85
eCzytnik: Kindle 3G
Post Re: Kindle 3G+Wifi niewidoczny dla komputera
Czekaj aż się naładuje. U mnie po 45 min ożył.


03 kwi 2012 19:10:41
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 05 gru 2011 20:39:05
Posty: 5
eCzytnik: Kindle 3 G + Wifi
Post Re: Kindle 3G+Wifi niewidoczny dla komputera
W tym momencie komputer wykrył urządzenie USB, niby jako dysk I ale nadal ekran nie chce sie odświeżyć a po kliknięciu w tego dysku pojawia się monit "włóż dysk do stacji dysków". Tak więc czekam, może za chwile znowu coś się ruszy...

Ok ruszył... :)
teraz mam czarny ekran, ledwo widoczna "pierwsza stronę" gdzie książki się wybiera, a w tle widzę list od Amazona... nałożyły się na siebie różne rzeczy :/
Po chwili walki z restartem opisanym na stronie Amazona, Kindle się zrestartował. Okazało się, że od razu włączone było Wifi/3G a bateria za słaba i wszystko się zawiesiło kiedy biedak próbował znaleźć sieć. Teraz ładuję na wyłączonym wifi. Ciekawi mnie że mimo już godzinnego ładowania pokazało mi informacje ze bateria jest pusta... mam nadzieje że bateria nie jest wadliwa, wiem ze się zdarza to...


03 kwi 2012 19:58:21
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron