Teraz jest 28 mar 2024 12:45:53




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Windows 7 nie widzi partycji z Kindle 3 (niby rozwiązane) 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 27 cze 2011 10:27:50
Posty: 76
eCzytnik: Kindle 3
Post Windows 7 nie widzi partycji z Kindle 3 (niby rozwiązane)
Mój Kindle 3 nie jest widoczny pod Windowsem 7 64bit. Jest widoczny w managerze urządzeń, ale sam dysk z danymi już nie. Przemieniałem porty USB, inne kable, to samo. Odmontowywanie sterownika w managerze równierz nic nie dało. Czytnik się ładuje, działa poprawnie. Nie pomogły nawet twarde restarty Kindle. Co dziwne, czytnik jest poprawnie widoczny pod Windowsem uruchamianym z płyty, od razu jest widoczna zawartość. Dopiero po weekendzie mogę sprawdzić działanie czytnika na innym komputerze, ale wydaje mi się, ze to kwestia samego systemu.
Prosze o pomoc, jak rozwiązać ten problem.

P.S.
Inne urządzenia USB działają bez problemów. Na razie nie chcę przywracać czytnik do ustawień fabrycznych, póki sam czytnik działa poprawnie i da się czytać oraz ładować.

P.S 2
Po weekendzie czytnikl sprawdzony na innym komputerze (też Win7 64bit), startuje od kopa. Pozostaje chyba tylko zasilacz i coś namieszane w systemie.

P.S. 3
Pomogła reinstalacja systemu od zera. Niestety nie doszedłem do tego, co blokowało dostęp do zawartości czytnika i do jego komunikacji z Calibre.


08 kwi 2014 11:49:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: