Teraz jest 28 mar 2024 22:44:11




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
eGazeciarz a inne czytniki 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 12 lut 2013 14:26:12
Posty: 5
Post eGazeciarz a inne czytniki
Zastanawiam się nad kupnem czytnika i waham się między Kindle PW i Kobo Glo. Jestem mało obeznany w tym temacie i dopiero od paru dni dowiedziałem się co to ten eGazeciarz jest. Chciałbym się dowiedzieć czy taka subskrybcja jest możliwa również na Kobo Glo? I czy są inne takie portale umożliwiające taką subskrybcję?


19 lut 2013 15:17:43
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 22 lut 2012 21:51:07
Posty: 2
Lokalizacja: Piekary Śląskie
eCzytnik: Kindle 4
Post Re: Odp: eGazeciarz a inne czytniki
Witam:) Ja sam na codzień używam kindle classic 4 i w odniesieniu do kindle pw powiem Ci że jeśli chodzi o ten czytnik to z e-gazeciarzem na pewno nie będzie na nim problemu. Obydwa korzystają z kindlowskiego maila a egazecierz ten właśnie obsługuje :) Co do kobo, to sprawa ma się trochę gorzej bo z tego co mi wiadomo pobieranie gazetek możliwe jest tylko przez calibre. Myślę że najlepiej spytac kolegę Artura Stacheckiego - twórcę egazeciarza.
Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2


20 lut 2013 0:39:16
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 12 lut 2013 14:26:12
Posty: 5
Post Re: eGazeciarz a inne czytniki
A czy do tego pobierania przez calibre musze uruchomic PC i podlaczyc czytnik? Czy sa inne serwisy umozliwiajace taka subskrybcje? A jak jest z e-wydaniem gazet? Czy sa jakies gazety, czasopisma do prenumerowania wmobi albo chociaz epub?


20 lut 2013 10:21:03
Zobacz profil
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: eGazeciarz a inne czytniki
Do automatycznego pobierania przez calibre musisz mieć calibre włączone non stop (a przynajmniej w tych porach o których mają się pobierać gazety). eGazeciarz opiera się na mechanizmie pobierania z calibre, po prostu rozsyła chętnym gazety na kindlowego maila. Innych tego typu serwisów, z tego co wiem, obecnie nie ma. Były jakieś zagraniczne, ale się zwinęły.
Można wykupić prenumeratę czasopism. Jest kilka w Amazonie (wyborcza, polityka, w drodze i cośtam jeszcze), kilka w nexto i ostatnio jedno w publio.

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


20 lut 2013 12:10:51
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 22 lut 2012 21:51:07
Posty: 2
Lokalizacja: Piekary Śląskie
eCzytnik: Kindle 4
Post Re: Odp: eGazeciarz a inne czytniki
Były posty na tym forum o integracji z drop-boxem, gdrive ale tematy dotyczyły tabletów. Ostatecznie pozostaje http://www.egazeciarz.pl/download/ dalszych pomysłów brak.

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2


20 lut 2013 21:39:05
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: