Teraz jest 29 mar 2024 8:13:58




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Bardzo proszę o pomoc w wyborze czytnika 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 29 sty 2015 18:16:32
Posty: 1
Post Bardzo proszę o pomoc w wyborze czytnika
Witam
Chciałabym poprosić o pomoc w kupnie czytnika.
Wiem, że to nie pierwszy taki temat, jednak po przeczytaniu wielu specyfikacji nadal mam problem z ostateczną decyzją. Zależy mi na czytniku, który dobrze obsługuje słowniki (za pomocą kliknięcia w słowo), mam na myśli słownik ang-pol, ang-ang i pol-ang. Duże znaczenie dla mnie ma opcja szukania słowa w tekście i dobra obsługa pdf-ów, ponieważ wiele materiałów na studia jest niestety dostępna jedynie w tym formacie.
Na zakup chciałabym przeznaczyć maksymalnie 400zł, bardzo dużą zaletą byłoby podświetlenie ekranu, jednak nie wiem na ile jest to możliwe w tym przedziale cenowym. Czytnik mógłby być używany, jednak w dobrym stanie.
Podsumowując, szukam urządzenia, które:
-ma dobrze działający słownik
-ma opcję szukania słowa w tekście
-dobrze działają na nim pliki pdf
-ma podświetlenie
Nie zależy mi na wszelkich dodatkach typu zintegrowanie z biblioteką, dostęp do chmury itp.
Zastanawia mnie jeszcze kwestia możliwości odtwarzania prezentacji ptt/pttx na czytniku, czy istnieje w ogóle taka możliwość?
Bardzo dziękuję za wszelką pomoc:)


29 sty 2015 20:13:40
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 mar 2014 2:17:52
Posty: 540
eCzytnik: PB Mini, czasem InkBook
Post Re: Bardzo proszę o pomoc w wyborze czytnika
kajaq napisał(a):
Podsumowując, szukam urządzenia, które:
-dobrze działają na nim pliki pdf


Studząc bardzo zapał, nie ma takiego. A jeśli to bardzo istotne (a tak wynika z opisu) to kup tablet.

Na światczytników był ostatnio art o tym (polecam) i bez 9" do pdf się nie podchodzi, a to już budżet x2 co najmniej.


Dobra zgodnie z prawdą prawie wszystkie czytniki obsługują pdf - aczkolwiek nie zawsze się da tekst w nim zawarty przeczytać, ot haczyk (pomniejsz sobie kartkę A4 do rozmiarów 6")


30 sty 2015 6:07:17
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron