Teraz jest 29 mar 2024 6:43:52




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
450 zł, szybkość działania, słownik ang->pol / ang -> ang 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 21 mar 2013 13:36:36
Posty: 1
Post 450 zł, szybkość działania, słownik ang->pol / ang -> ang
Witam,

Mam do wydania koło 450 zł na czytnik. Wiem że to nie jest wielka kwota, ale zawsze jakaś ;). Chciałbym nabyć słownik, który:

a) działa szybko
b) posiada słownik anielsko-> polski, bądź może z takim współpracować. Przeglądając forum domyśliłem się, że mniej więcej każdy potrafi, ale wolę się upewnić że w czytniku który kupie, jak pacnę słowo po angielsku, to mi pokaże jego tłumaczenie/znaczenie ;).
c) najlepiej ekran dotykowy - patrz: opisane w punkcie wyżej pacanie słów.

Trochę przeglądałem różnorakie oferty w sklepach i na allegro i generalnie jest parę ciekawych modeli:

a. Kindle 5 (classic?): zaleta: dobry support, gwarancja, szybkość działania. Wady: brak wsparcia dla epubów, oraz brak ekranu dotykowego
b. Onyx A62s: zalety: tani :). Ekran na rysik. wady: z tego co widziałem na youtube działa iście kosmicznie szybko
c. Nook Simple Touch: zalety: dotykowy ekran, szybkość działania, można zrootować. Wady: brak gwarancji producenta, a ze sprzedawcą to różnie bywa.

d. Pocketbook 613: zalety: tani... wady: ani dotyku, ani prędkości :(

Generalnie moim faworytem jest Nook. Ale mam do was więc jedno pytanie: Czy takie czytniki często się psują? ;)

PS. Tak, powinno być "słownik angielsko->polski", ale ta literówka była tak urocza, że postanowiłem ją zostawić


24 mar 2013 22:54:46
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lut 2013 13:47:34
Posty: 10
Post Re: 450 zł, szybkość działania, słownik ang->pol / ang -> an
wiele sklepów teraz oferuje gwarancję nook'a w formie "wymieniamy na nowy", więc nie powinno być problemów z gwarancją.
byle kupić w sklepie, a nie od osoby niewiadomego pochodzenia.

z czytnikami to w sumie loteria (jak z każdym sprzętem). znajomy ma, zrootował od razu kiedy dostał i nic się nie dzieje.


24 mar 2013 23:39:14
Zobacz profil
SwiatCzytnikow.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010 11:00:21
Posty: 1873
eCzytnik: kindle, onyx, nook, kobo, pb, ipad
Post Re: 450 zł, szybkość działania, słownik ang->pol / ang -> an
A Nook ma słownik angielsko polski? Bo wydaje mi się, że nie.

_________________
http://swiatczytnikow.pl (dawniej: Świat Kindle)
http://ebooki.swiatczytnikow.pl - (prawie) wszystkie polskie e-booki w jednym miejscu, czyli porównywarka ofert księgarni.


25 mar 2013 17:26:38
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron