Teraz jest 28 mar 2024 17:35:51




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Kobo Glo czy Kindle Paperwhite 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 12 lut 2013 14:26:12
Posty: 5
Post Kobo Glo czy Kindle Paperwhite
Witam zastanawiam się, który z tych dwóch czytników wybrać? Sprzęt zakupiony zostanie w UK, czyli 109funtów za Paperwhite i 99 funtów za Kobo Glo. Chyba, że nie warto brać z podświetleniem i wtedy kobo mini za 59 funtów - ale czytnik używany będzie głównie w nocy więc domyślam się, że jednak podświetlenie bardzo się przyda. Więc co moglibyście mi polecić?


18 lut 2013 17:26:40
Zobacz profil
Mod

Dołączył(a): 24 lis 2012 18:06:02
Posty: 766
eCzytnik: PB622
Post Re: Kobo Glo czy Kindle Paperwhite
Ze względu na wsparcie (mam na myśli wsparcie użytkowników - rzuć okiem na sekcję Kindle i sekcję Kobo) - zdecydowanie Kindle PW.


18 lut 2013 18:12:32
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 30 gru 2012 19:49:53
Posty: 44
eCzytnik: Prestigio PER3464B
Post Re: Kobo Glo czy Kindle Paperwhite
Kobo Glo nie znam, więc do porównania się nie przydam, ale podświetlenia do nocnego czytania używam cały czas, jestem pewien, że nie będziesz żałował dodatkowego na to wydatku.
Czyta się super, trochę inaczej niż przy nocnej lampce. Trzeba się przyzwyczaić do "nicości" wokół książki (na początku ta "inność" trochę mnie rozpraszała. Nie "inność" raczej, a "fajność" i "superowość" :) której więcej uwagi poświęcałem niż lekturze).
Ostatnio zasypiam czytając, rano budzę się z czytnikiem na poduszce. Dziewczyna nie protestuje przeciw takiemu trójkątowi w łóżku...

Używam KPW.


18 lut 2013 18:20:46
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 12 lut 2013 14:26:12
Posty: 5
Post Re: Kobo Glo czy Kindle Paperwhite
rozumiem, ze Kindle ma lepsze wsparcie. Nie znam się zbytnio na tym, wiem tyle, że Kindle nie czyta epub, ale można to przekonwertowac online? Czy np egazeciarz zadziala tez na Kobo? A może są inne serwisy, które taką subskrybcję umożliwiają?


18 lut 2013 22:48:16
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron