Teraz jest 28 mar 2024 14:23:39




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Statystyki czytania - aplikacja 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 05 gru 2014 14:27:37
Posty: 102
eCzytnik: OnyxAG2, nookSTG, KoboGHD, Oasis 3
Post Statystyki czytania - aplikacja
Czy istnieje aplikacja, która służyłaby do zliczania statystyk czytania coś na wzór statystyk z aplikacji Legimi. Chodzi mi najbardziej o czas spędzony podczas czytania książki?


07 sty 2015 19:26:39
Zobacz profil
Post Re: Statystyki czytania - aplikacja
W C65 w programie "Biblioteka", gdy wybierzemy opcję "Historia" widzimy czas spędzony na lekturze naszych książek, a nawet szacowany czas ich ukończenia. :)


07 sty 2015 19:36:48
Użytkownik

Dołączył(a): 05 lip 2014 23:04:04
Posty: 58
Lokalizacja: Głogów
eCzytnik: Onyx C65 Afterglow
Post Re: Statystyki czytania - aplikacja
Ja w Historii mam tylko czas czytania poszczególnych pozycji (z resztą na pewno nieprawdziwy, niby żadnej książki nie czytałam dłużej niż godzinę) i nie mam nigdzie podanego czasu ukończenia.


07 sty 2015 21:08:16
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: Statystyki czytania - aplikacja
To samo jest we wszystkich Onyxach z systemem Android (C65, C67, i65, M96, T68, itd.).
Historia obejmuje czytanie w aplikacjach zawartych w systemie (OnyxReader, CoolReader, FBReader, OReader), również AlReader współpracuje z tą funkcją.

agatucha napisał(a):
Ja w Historii mam tylko czas czytania poszczególnych pozycji (z resztą na pewno nieprawdziwy, niby żadnej książki nie czytałam dłużej niż godzinę) i nie mam nigdzie podanego czasu ukończenia.
Jakiś błąd, albo wszystko czytasz programem spoza tej listy, np. Onyx Neo Reader nie jest (jeszcze ?) "dogadany" z tą funkcją, czy np. doinstalowany Moon+ Reader. Wtedy czytnik odnotowuje tylko fakt otwarcia takiego pliku, ale nic nie zlicza.

_________________
W Obrazek też ;)


07 sty 2015 21:22:12
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 05 lip 2014 23:04:04
Posty: 58
Lokalizacja: Głogów
eCzytnik: Onyx C65 Afterglow
Post Re: Statystyki czytania - aplikacja
airs napisał(a):
To samo jest we wszystkich Onyxach z systemem Android (C65, C67, i65, M96, T68, itd.).
Historia obejmuje czytanie w aplikacjach zawartych w systemie (OnyxReader, CoolReader, FBReader, OReader), również AlReader współpracuje z tą funkcją.


tak samo, czyli jak mam ja, czy domryba? :) bo u mnie są tylko wypisane poszczególne pozycje i czas spędzony na ich czytaniu, po kliknięciu na daną pozycję pojawia się niby historia otwierania danego pliku. jednak, tak jak pisałam, u mnie dane te nie są prawdziwe, np. książki, które tylko wgrałam na czytnik wyświetlają się, jako czytane po ok. pół godziny :) a z drugiej strony dłuższe pozycje, które czytałam, mają czas mniej niż godzinę. używam AlReadrea


07 sty 2015 21:24:20
Zobacz profil
Post Re: Statystyki czytania - aplikacja
U mnie czas spędzony z książką wyświetlany jest raczej poprawnie. System aktualizowałem 5 stycznia a teraz pokazuje mi 2 godz. i 40 min. z aktualnie czytaną książką. Szacunkowy czas do końca też raczej jest poprawny (czytnik pokazuje całkowity czas czytania 3 godz. i 9 min., a jestem już na ukończeniu) :D

Czas do końca książki to nowy "ficzer" z Androida w wersji od Arta AiRs (jeszcze raz dzięki!)


Ostatnio edytowano 07 sty 2015 21:54:30 przez domryba, łącznie edytowano 1 raz



07 sty 2015 21:52:33
Użytkownik

Dołączył(a): 05 lip 2014 23:04:04
Posty: 58
Lokalizacja: Głogów
eCzytnik: Onyx C65 Afterglow
Post Re: Statystyki czytania - aplikacja
to może dlatego :) ja mam chyba to oprogramowanie z marca, więc pewnie dlatego :)


07 sty 2015 21:52:41
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 wrz 2013 14:21:50
Posty: 92
eCzytnik: Pocketbook 623
Post Re: Statystyki czytania - aplikacja
Zapytam ze zwykłej ciekawości. Po co Wam statystyki - przygotowujecie się do zawodów?


07 sty 2015 22:46:08
Zobacz profil
Post Re: Statystyki czytania - aplikacja
Mnie do tego "Wam" nie wliczaj. Ja tylko odpowiedziałem na pytanie PrzemSS. :)


07 sty 2015 23:02:11
Użytkownik

Dołączył(a): 05 gru 2014 14:27:37
Posty: 102
eCzytnik: OnyxAG2, nookSTG, KoboGHD, Oasis 3
Post Re: Statystyki czytania - aplikacja
SwFr, Dlaczego od razu do zawodów?? Studiuje bibliotekarstwo i mam przedmiot "czytelnictwo". Dlatego interesują mnie moje statystyki czytania. Przeprowadzam również ankietę czytelniczą w grupie wiekowo zbliżonej do mojej i chciałbym porównać wyniki z moim czytaniem (jako ciekawostkę).
SwFr, Zaspokoiłem twoją ciekawość??? A może masz jakąś rzeczową odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie???


08 sty 2015 11:12:09
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron