Teraz jest 28 mar 2024 13:54:14




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
program do PDF - instalacja 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 04 lip 2012 22:20:44
Posty: 6
eCzytnik: chwilowo brak
Post program do PDF - instalacja
Witam serdecznie,

Onyx Boox Espresso - nie można wybrać innego programu do obsługi PDF, nawet nie wiem, jaki jest domyślny, bo się nie pokazuje. Czy jest możliwość wgrania innego programu - jeżeli tak, to w jaki sposób?

Myślę, że dużym udogodnieniem dla czytających PDF-y (ja do takich należę - skany grafiki) byłoby, żeby klawisz, który normalnie przesuwa na następną stronę, przesuwał do dołu strony PDF-a (czy jest taka możliwość?)

Dziękuję, pozdrawiam,
Łukasz


26 lip 2012 14:06:51
Zobacz profil
Post Re: program do PDF - instalacja
W czytnikach Onyx Boox programem, który czyta pliki PDF jest jak dotychczas Adobe Reader Mobile (jedyny).
Producent pracuje nad nowym programem do plików PDF - ma mieć więcej funkcji - na razie jest na etapie tworzenia i testów.

wydawca2 napisał(a):
Myślę, że dużym udogodnieniem dla czytających PDF-y (ja do takich należę - skany grafiki) byłoby, żeby klawisz, który normalnie przesuwa na następną stronę, przesuwał do dołu strony PDF-a (czy jest taka możliwość?)
Taka funkcja jest we wszystkich modelach Onyx Boox.
Przesuwanie dalej powiększonej strony w PDF (obojętnie czy tekstu czy skanu) jest zależne od ustawienia funkcji przewijania strony w Menu -> Układ dostępnej po otwarciu ebooka.
Jeśli wybrana jest opcja "Pojedyncza strona" (domyślnie) przesuniecie odbywa się o całą stronę PDF-a.
Jeśli wybrana jest opcja "Przewijaj strony" przesuniecie odbywa się o obszar widoczny na ekranie (czyli do dołu strony).


26 lip 2012 15:15:49
Użytkownik

Dołączył(a): 04 lip 2012 22:20:44
Posty: 6
eCzytnik: chwilowo brak
Post Re: program do PDF - instalacja
Dziekuje za odpowiedz, rozumiem, problem w tym, ze PDF otwiera się tak, że nie ma żadnych opcji - na całym ekranie...

pozdrawiam,
Łukasz


27 lip 2012 10:51:34
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 07 kwi 2011 15:37:46
Posty: 88
eCzytnik: był lbook v3+, i62E jest Kindle 4NT
Post Re: program do PDF - instalacja
Przytrzymaj chwilkę palec na ekranie to ci menu kontekstowe wyskoczy.


27 lip 2012 11:48:13
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron