Teraz jest 28 mar 2024 17:32:09




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Głos Ewa dla onyx i62 espresso 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 lip 2012 17:19:41
Posty: 8
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów
eCzytnik: Onyx i62 Espresso
Post Głos Ewa dla onyx i62 espresso
Chciałbym dowiedzieć się ,czy istnieje jakas możliwość zainstalowania tego głosu, ponieważ głos Agnieszka jest straszny, a ewę przyjemnie się słucha.:?:


02 sie 2012 15:20:01
Zobacz profil
Post Re: Głos Ewa dla onyx i62 espresso
Nie wiem co napisać. Głos Ewa, który był obecny w starszych wersjach oprogramowania (nadal jest w innych modelach booxów) nie jest już wspierany, należy do głosów starszej generacji. W nowych czytnikach jest głos Agnieszka. Porównać można na stronie www.ivona.com
W moim odczuciu głos "Agnieszka" inaczej akcentuje słowa, też przyzwyczaiłem się do głosu "Ewa"...
W tej chwili jedynym wyjściem jest starsze oprogramowanie, lub inny model czytnika.

Weźmiemy takie zgłoszenia pod uwagę, jak będziemy udostępniać możliwość zakupu dodatkowych głosów do naszych czytników.


17 sie 2012 17:40:30
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 lip 2012 17:19:41
Posty: 8
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów
eCzytnik: Onyx i62 Espresso
Post Re: Głos Ewa dla onyx i62 espresso
a skąd mogę ściągnąć stare oprogramowanie do I62, które będzie obsługiwało "Ewę"?
Dobrze, żeby była to wersja kompatybilna z Ewą i możliwie jak najbardziej najnowsza.


20 sie 2012 14:39:23
Zobacz profil
Post Re: Głos Ewa dla onyx i62 espresso
Głos "Agnieszka" wszedł po 3 lipca b.r.
Dla Espresso długi czas była wersja 1.7(20120508) ale obawiam się, że może być problem z drugim głosem, którego standardowo nie było w tej wersji oprogramowania (licencja).
Wydaje mi się, że trzeba by skontaktować się z serwisem i jeśli nie usunie to drugiego głosu to zrobić "downgrade".


20 sie 2012 20:58:32
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 cze 2012 20:06:08
Posty: 92
Lokalizacja: Poznań
eCzytnik: Onyx Boox I62
Post Re: Głos Ewa dla onyx i62 espresso
Mi się Agnieszka podoba ;)

_________________
Gdy Ci smutno, gdy Ci źle, zjedz se masło. Ulżyj se =)


06 paź 2012 18:40:13
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2008 12:07:01
Posty: 1
Post Re: Głos Ewa dla onyx i62 espresso
Głos Agnieszki w przeciwieństwie do Ewy ma tą przewagę, że zazwyczaj poprawnie rozpoznaje anglojęzyczne wtrącenia w tekście, jak: Royal National Institute of Blind People (RNIB), Software, IVONA.com itp.


25 lis 2012 23:25:46
Zobacz profil
Post Re: Głos Ewa dla onyx i62 espresso
atua napisał(a):
Głos Agnieszki w przeciwieństwie do Ewy ma tą przewagę, że zazwyczaj poprawnie rozpoznaje anglojęzyczne wtrącenia w tekście
Agnieszka jest nowszym, bardziej zaawansowanym głosem.
Wszelkie uwagi co do jego brzmienia, czy sposobu czytania, akcentu itp. można i trzeba zgłaszać do IVO Software. Oni są twórcami i może to wpłynąć na udoskonalenie głosu w przyszłości.


30 lis 2012 12:05:06
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron