Teraz jest 28 mar 2024 17:23:18




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Nowa aplikacja Legimi na Booxa 60! 

Czy już zainstalowałeś Legimi na swoim Booxie?
Tak! 39%  39%  [ 7 ]
Jeszcze nie 61%  61%  [ 11 ]
Liczba głosów : 18

Nowa aplikacja Legimi na Booxa 60! 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 01 paź 2010 0:01:52
Posty: 10
eCzytnik: Onyx Boox 60
Post Nowa aplikacja Legimi na Booxa 60!
Witajcie,

od dłuższego czasu przygotowywaliśmy dla Was niespodziankę. Czy nie brakowało Wam w Booxie czasopism, blogów, aktualności? Od niedawna oferujemy Wam dostęp do wiedzy ekspertów w niezwykle wygodnej i innowacyjnej formie. Od tego tygodnia można czytać blogi eksperckie na Booxie 60! Również blog eksiążki.org. Za darmo.

Poza tym cały czas powiększamy ofertę książek elektronicznych, które można pobierać i przeglądać bez podłączania czytnika do komputera - od razu na Booxie.

Aby skorzystać z tych "dobrodziejstw" trzeba zainstalować aplikację Legimi. Jest ona zupełnie inna, niż przed kilkoma miesiącami (o ile mieliście okazję zobaczyć jej wcześniejszą wersję beta).

W instalacji może się okazać pomocny krótki film: http://bit.ly/cYhGRc
lub poradnik poradnik "Pierwsze kroki" http://www.legimi.com/pl/getstarted/

Jesteśmy bardzo Ciekawi Waszych opinii i doświadczeń jako użytkowników najnowszego oprogramowania Legimi.

Zapraszamy do instalacji, czytania i proponowania dalszych udoskonaleń Legimi!

Legimi
http://www.legimi.com
http://blog.legimi.com

_________________
Zespół Legimi
www.legimi.com
blog.legimi.com


01 paź 2010 0:10:42
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Nowa aplikacja Legimi na Booxa 60!
To ja od razu podlinkuję do jedynej słusznej subskrypcji: http://www.legimi.com/pl/catalogue/papers/1873/ ;)

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


01 paź 2010 0:16:27
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 12 lip 2010 9:07:38
Posty: 49
eCzytnik: boox M90
Post Re: Nowa aplikacja Legimi na Booxa 60!
Ja na próbę, kupiłem jedną książkę, pobrałem przez wi-fi i jestem bardzo mile zaskoczony jakością wyświetlania stron na czytniku. Jeszcze nigdy tak dobrze nie wyglądała żadna książka, którą kupiłem, np epub w virtualo, więc kupiłem jeszcze dwie. Również blogi czyta się bardzo dobrze. Oczywiście są minusy, kupionych książek nie da się otworzyć na innym urządzeniu. Próbowałem Sigilem i Calibre, ale oba programy informują, że plik nie jest w formacie zip, chociaż ma rozszerzenie epub. Drugim minusem, lub ja nie potrafie, jest brak możliwości przejścia do dowolnej strony, jak to jest w standardowym pliku, po nacisnięciu ok. Ciekawe jest też to, że nie ma konieczności dotykania piórkiem w ekran żeby zmienić opcję, wystarczy je zbliżyć do wybranej ikony i wcisnąć ok.
Ponieważ planuję zakup, jeśli się pojawi większy BOOX, ciekaw, czy będę mógł pobrać kupione książki również na ten nowy czytnik?


01 paź 2010 18:45:23
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 01 paź 2010 0:01:52
Posty: 10
eCzytnik: Onyx Boox 60
Post Re: Nowa aplikacja Legimi na Booxa 60!
@sulerak Cieszymy się, że doceniasz nasze wysiłki włożone w prezentację tekstu na czytniku! :)
Odpowiadając na Twoje pytanie dotyczące możliwości czytania na innych urządzeniach - można będzie bez problemu otworzyć zakupione publikacje na innych czytnikach - czy to przez Adobe Digital Editions (w przypadku czytników offline), czy też przez naszą aplikację na kolejne modele. Wszystkie Boox'y z łącznością bezprzewodową będą przez nas wspierane. Pliki są szyfrowane (tego oczekują od nas wydawcy), dlatego nie uda się ich otworzyć w programach do edycji.

Dzięki za komentarze, wszystkie te uwagi skrzętnie notujemy i będziemy wprowadzać do kolejnych wersji, o której powiadomimy mailowo. Aktualizacje aplikacji Legimi odbywają się automatycznie przy synchronizacji.

Legimi
http://www.legimi.com
http://blog.legimi.com

_________________
Zespół Legimi
www.legimi.com
blog.legimi.com


01 paź 2010 19:13:55
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 12 lip 2010 9:07:38
Posty: 49
eCzytnik: boox M90
Post Re: Nowa aplikacja Legimi na Booxa 60!
Program Adobe Digital Edition nie otwiera plików, które kupiłem w legimi. Nie zgłasza żadnego błędu, ale i nic nie pokazuje


02 paź 2010 10:43:50
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 lip 2010 22:42:52
Posty: 26
eCzytnik: Onyx Boox 60s
Post Re: Nowa aplikacja Legimi na Booxa 60!
Czy Legimi działa także pod "60s"?


02 paź 2010 19:42:02
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 12 lis 2010 1:07:27
Posty: 6
Post Re: Nowa aplikacja Legimi na Booxa 60!
Ja natomiast odkrywam dopiero wszelkie zalety tego e-czytnika. Już powoli czuję się uzależniona:) Pobrałam z Legimi przede wszystkim blogi przez wi-fi i byłam bardzo miło zaskoczona ich samym wyglądem na e-czytniku jak i jakością wyświetlania stron. Teraz wczytuję się we "Wprost". Wszystko gra jak na razie.


12 lis 2010 10:10:49
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 29 lip 2010 16:01:25
Posty: 443
eCzytnik: Pocketbook 626
Post Re: Nowa aplikacja Legimi na Booxa 60!
Fajnie macie, chciałbym, żeby coś takiego było dostępne na pocketbooku ;) .
Cóż, zawsze pozostanie ręczne wgrywanie.


12 lis 2010 19:20:06
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 12 lip 2010 9:07:38
Posty: 49
eCzytnik: boox M90
Post Re: Nowa aplikacja Legimi na Booxa 60!
Już można pobierać książki w formacie epub, do czytania w ADE. Niestety niektórych książek nie da się pobrać - pojawia się błąd w ADE. Mam nadzieję, że wkrótce to się poprawi, bo jak kupię( :? ) M90, to chyba nie da się aktywować 2 czytników na 1 koncie.


15 lis 2010 13:55:27
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 10 lis 2010 22:58:42
Posty: 8
eCzytnik: boox
Post Re: Nowa aplikacja Legimi na Booxa 60!
sulerak napisał(a):
Już można pobierać książki w formacie epub, do czytania w ADE. Niestety niektórych książek nie da się pobrać - pojawia się błąd w ADE. Mam nadzieję, że wkrótce to się poprawi, bo jak kupię( :? ) M90, to chyba nie da się aktywować 2 czytników na 1 koncie.


Hmm, o jakim błędzie mówisz? Mi nic takiego się nie zdarzyło.. chociaż przyznam że póki co czytałem tylko czasopisma (tak, tak, wprost ;) ) i parę darmowych książek. Czy jak kupię książkę to zadziała?


16 lis 2010 18:47:38
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 12 lip 2010 9:07:38
Posty: 49
eCzytnik: boox M90
Post Re: Nowa aplikacja Legimi na Booxa 60!
Pojawia się komunikat Error getting licence
Server communnication problem E_ADEPT_INTRERNAL
I właściwie nie wiadomo o co chodzi. Ludzie z Legimi napisali, że u nich nie występuje ten problem, więc go nie rozwiązali. Myślałem, że pobiorę ponownie plik acsm, ale sie nie da pojawia sie coś takiego
<error data="E_ADEPT_RESOURCE_DOES_NOT_EXIST http://acs4.legimi.com:7070/fulfillment/URLLink.acsm 097d1e56-393e-4283-b681-129a5b06c7e1"/>
Nie naciskałem, bo te książki bez problemu ściągnęły się poprzez synchronizację i juz je przeczytałem. Problem ten występuje w 3 na 12 kupionych książkach.


28 lis 2010 20:56:15
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 01 paź 2010 0:01:52
Posty: 10
eCzytnik: Onyx Boox 60
Post Re: Nowa aplikacja Legimi na Booxa 60!
Witajcie,

mamy przyjemność powiadomić Was o nowej wersji aplikacji Legimi dla Booxa z WiFi.
Wprowadziliśmy w niej szereg udogodnień, m.in. "czytanie w chmurze" oraz integrację z Facebookiem. Więcej informacji o nowościach w tej wersji o można przeczytać we wpisie na blogu Legimi. Obecni użytkownicy Legimi na Booxie otrzymają aktualizację automatycznie podczas synchronizacji. Nowych zapraszamy do zainstalowania.

Polecamy także film ilustrujący ideę czytania w chmurze:


Pozdrawiamy i czekamy na Wasze sugestie i opinie

_________________
Zespół Legimi
www.legimi.com
blog.legimi.com


27 lut 2011 19:06:51
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2011 0:26:45
Posty: 259
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: Onyx Boox X60
Post Re: Nowa aplikacja Legimi na Booxa 60!
Legimi napisał(a):
Pozdrawiamy i czekamy na Wasze sugestie i opinie


Ja mam jedno pytanie. Czy aplikacja jest kompatybilna z wersją X60, firmware 1.5beta? A jeżeli nie jest, to czy będzie w najbliższej przyszłości.


27 lut 2011 21:37:21
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 01 paź 2010 0:01:52
Posty: 10
eCzytnik: Onyx Boox 60
Post Re: Nowa aplikacja Legimi na Booxa 60!
@Zefiryn - jak najbardziej - X60 z WiFi również jest wspierany. Jeśli okaże się, że dysponujesz firmware, którego jeszcze nie mamy w bazie, zostaniesz powiadomiony o tym podczas aktywacji. Przeważnie w ciągu 24h weryfikujemy taki przypadek i powiadamiamy mailowo o pozytywnym rezultacie. Zapraszamy zatem do instalacji :)

_________________
Zespół Legimi
www.legimi.com
blog.legimi.com


28 lut 2011 13:27:28
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2011 0:26:45
Posty: 259
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: Onyx Boox X60
Post Re: Nowa aplikacja Legimi na Booxa 60!
Jednak na X60 aplikacja nie działa. Próbowałem dwukrotnie zainstalować, za każdym razem proces zakończył się tym samym błędem (poniżej zrzut ekranu):
Obrazek

Próbowałem na Onyx Boox X60, firmware 1.5beta, dostepny tu: http://onyx-ereader.pl/do-pobrania-148


04 mar 2011 17:49:06
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: