Teraz jest 29 mar 2024 14:29:36




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Wyłaczająca się IVONA w i62 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 04 kwi 2012 7:34:58
Posty: 21
eCzytnik: Boox i62
Post Wyłaczająca się IVONA w i62
Witam,

mam problem z działaniem IVONY na i62, po rozpoczęciu czytania przechodzi przez kilka stron, po czym się wyłącza i zamyka czytaną książkę. Książka, po ponownym otwarciu, wyświetla stronę od której zaczęła działać IVONA (a czasami okładkę). Działo się tak na oprogramowaniu z 9 lutego br (fabryczne w moim egzemplarzu) i dzieje na wersji z 14 marca (liczyłem na poprawę z IVONĄ, a mam to samo i dodatkowo nie działa usypianie, ale na to byłem przygotowany).
Testowałem w aplikacji pdf reader, fbreader i coolreader :( (w pdf reader był nawet przypadek, że po przeczytaniu akapitu IVONA przechodziła do czytania następnej strony, przeskakując kolejne akapity pierwszej strony).

Od razu dodam, że IVONA jest pobrana na świeżo że strony Onyxa. A ostatni test robiłem na książkach "moherfucker" i "russian impossible" w EPUB.

Jakieś pomysły co do usunięcia problemu?

pozdrawiam
mbiela


06 maja 2012 19:56:43
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 maja 2012 4:38:17
Posty: 8
eCzytnik: Onyx Boox i62
Post Re: Wyłaczająca się IVONA w i62
Miałem to samo. Iwona była zainstalowana w pamięci flash. Wyrzuciłem całkowicie wraz z folderem .tts, pobrałem ze strony http://onyx-ereader.pl/pl/tts3 najnowszą wersję i po rozpakowaniu wgrałem cały katalog na kartę SD. Wyłączyłem, włączyłem i - działa bezproblemowo.

Trochę się czeka na uruchomienie, to jedyna dolegliwość natury technicznej. Natomiast czyta tak sobie, nie rozumie polskiego akcentu zdaniowego, zatrzymuje się za długo na dywizie ("-"), przez co np. "biało-czerwona" u niej to "biało-.......czerwona", czyli nie odróżnia dywizu od pauzy.

Ogólnie - można się przyzwyczaić, czasem się przydaje. Pomaga np. kiedy nie można czytać z ekranu (tłok w autobusie), a tekst trzeba znać już za godzinę.


11 maja 2012 1:12:19
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: