Teraz jest 28 mar 2024 17:47:27




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
i62 czy a60? Drobne różnice, co wybrać? 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 03 lut 2012 23:38:05
Posty: 4
eCzytnik: wybieram
Post i62 czy a60? Drobne różnice, co wybrać?
Witajcie

Stanąłem przed wyborem wybory czytnika i zostały tylko dwa typy i62 i a60, ale się troche róznią. A mianowicie:

1. Procesor w i62 jest lepszy i strony są szybciej ładowane, więc plus dla i62, to samo z pam. wewnętrzną.

2. ekrany dotykowe: w a60 dotykam tylko rysikiem, jest precyzyjny, i nie przestawie sobie niczego jak złapę czytnik reką za wyswietlacz, natomiast i62 ma na IR, dzieki czemu dotkne zawsze, ale co z precyzją? czy np. bedę mógł robić notatki tak precyzyne jak w a60?

Różnią sie 100 zł w Vobisie więc warto się zastanowić czy warto.


Również pytanie do pana Roberta: czy nie można zrobić blokady ekranu dotykowego np. poprzez nacisniecie jakiejs kombinacji klawiszy? Są przyciski do przełaczania stron, więc ekran moznaby blokować, żeby przypadkiem nie nacisnąć. Przecież to kilka linijek kodu.

Czekam na odpowiedzi od wszystkich posiadaczy tych czytników i od serwisu.

Pozdrawiam
OSioł


03 lut 2012 23:56:27
Zobacz profil
Post Re: i62 czy a60? Drobne różnice, co wybrać?
osiol napisał(a):
czy nie można zrobić blokady ekranu dotykowego np. poprzez nacisniecie jakiejs kombinacji klawiszy? Są przyciski do przełaczania stron, więc ekran moznaby blokować, żeby przypadkiem nie nacisnąć. Przecież to kilka linijek kodu.

Jak dotychczas nie ma takiej funkcji blokady ekranu, ale pomysł możemy zgłosić do producenta, wydaje się przydatny.


04 lut 2012 13:07:01
Użytkownik

Dołączył(a): 30 sty 2012 22:14:30
Posty: 45
eCzytnik: Brak
Post Re: i62 czy a60? Drobne różnice, co wybrać?
Nie mam zadnego z tych czytnikow ale stoje przed podobnym wyborem (no po cichu licze ze jednak sprowadza do naszego zapomnianego kraju A62 z rodzielczoscia jak w story HD).
Ja wybralem A60 jednak dla mnie kluczowa roznica bylo lepsze sterowanie (tym kolkiem).
Pamiec wew nie ma takiego znaczenia (mozna rozszerzyc karta jak komus nie starczy).
Ekran dotykowy mi bj odpowiada w A60 ale ten w i62 moznaby na sile obslugiwac jakims kabanosem (jednak bylby problem z chowaniem go w obudowie). Moglbym to jednak przebolec gdyby nie sterowanie.

Finalnie wyszlo mi ze nei warto doplacac do lepszego procka tracac fajne sterowanie :P


04 lut 2012 13:12:03
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 03 lut 2012 23:38:05
Posty: 4
eCzytnik: wybieram
Post Re: i62 czy a60? Drobne różnice, co wybrać?
a jak z tym wyświetlaczem? czytałem na forum, że ten nowy vizplex 8k. jest bardzo podobny do Perla z 16k. To prawda? nie warto przełpacać?


04 lut 2012 13:42:37
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 30 sty 2012 22:14:30
Posty: 45
eCzytnik: Brak
Post Re: i62 czy a60? Drobne różnice, co wybrać?
Nie wiem, nie porownywalem. Rozsadnie by bylo podjechac do media/sklepu w ktorym sa czytniki z Peralem i Vizlepxem i porownac.

Ludzie pisza ze liczy sie tylko e papier, a czy to VIzplex czy Peal nie ma wieszego znaczenie (mimo ze widac roznice jak sie porownuje oba).
To by bylo w tekscie, przy obrazkach 16k powinno lepiej wygladac niz 8k Vizplexa.

NIestety nie porownywalem obu technologii. To wyzej to tylko opinie innych. Najlepiej niech sie wypowie ktos kto widzial oba.


04 lut 2012 14:02:47
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: