Teraz jest 29 mar 2024 7:37:34




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Powieść o Lucyferze Victorii Gische 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 09 paź 2012 18:59:56
Posty: 2
Post Powieść o Lucyferze Victorii Gische
fajna książka http://www.prasa24h.pl/3676/powiesc-o-l ... ische.html

polecam


09 paź 2012 19:09:08
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 05 kwi 2012 10:59:22
Posty: 268
eCzytnik: sony
Post Lucyfer. Moja historia - powieść Victorii Gische
Viktoria Gische to debiutująca na rynku literackim pisarka. Jej debiutancka powieść „Lucyfer. Moja historia”ukazała się na rynku wydawniczym w formie ebooka i jest już dostępna w sprzedaży w wielu księgarniach internetowych na terenie całego kraju. Książka debiutantki to rewelacyjnie napisana powieść oparta o zasłyszaną przez pisarkę legendę o upadłym aniele Lucyferze. Akcja powieści dzieje się w teraźniejszości, w bliżej niekreślonym mieście. Większość powieści toczy się w szpitalu, do którego trafia pacjent, który szokuje lekarzy swoim stanem zdrowia i dziwnie wyglądającymi wynikami.

Pacjent okazuje się upadłym aniołem, jednakże dla zmylenia podaje imię Michał. Podczas wielokrotnych odwiedzin przez przypadkowego dziennikarza Marka – anioł zwierza się i opowiada pismakowi swoją historię. Zainteresowany dziennikarz, bardzo często odwiedza pac jęta, by móc posłuchać niesamowitych zwierzeń Lucyfera. Akcja powieści trzyma w napięciu, doskonale dobrane dialogi, interesujące opisy zdarzeń i sytuacji oraz wielokrotne przeniesienie czytelnika w czasy odległych wydarzeń historycznych sprawiają, iż książkę czyta się niemal jednym tchem. To bardzo ciekawa powieść, zasługuje na uznanie. Myślę, że może okazać się bestsellerem. Polecam książkę a zainteresowanych odsyłam do księgarń. A i jeszcze jedna szalenie rewelacyjna informacja – już niedługo ukażą się dalsze losy bohaterów powieści.

_________________
przeczytane


10 paź 2012 14:59:50
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron